Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Tekla
14. februārī 09:27
Kam domata taa baltaa cepurite tai blondajai sievai, ja pinkas karajas abaas pusees.. matiem jabuut apsegtiem!!!
Absolvente
14. februārī 10:22
Diezgan sarežģīti priekšmeti studiju laikā, jāņem vērā, ka fakultāte ir tehniskā. Un ļoti iesāku izvērtēt darba iespējas pēc šis fakultātes pabeigšanas.
repetitio
15. februārī 02:30
Tā pati 5. klases darbmācība meitenem tikai gudrākos vārdos saukt. neko vairāk jau nevar prasīt no tā kontingenta, kas te iemaldās Kam sis par grutu - uz bioekonomiku pie īstenajiem lauku spīdekļiem
>>>repetitio
16. februārī 09:06
"nevar prasīt no tā kontingenta, kas te iemaldās" - interesanti, kas ar šo ir domāts? :))))) Neviena studiju priekšmeta, kas būtu saistīts vai līdzīgs ar "darbmācību meitenem" tur NAV. Bet gan augstāka matemātika, organiskā, neorganiskā, fizikālā ķīmija, inženieru grafika, fizika, informātika, ekonomika utt. Jārēķinās ar to, ka iegūstamais grāds - inženieris pārtikas nozarē. Pēc studiju beigšanas tāds speciālists projektē pārtikas ražošanas uzņēmumus utt. Par to, ka fakultāte sarežģīta, varētu liecināt fakts, ka iestājoties valsts finansētas vietās bija 75 studenti, bet pēc pirmās sesijas palika tikai 8 cilvēki. Kopā pēc 4 gadu studijām fakultāti pabeidza 12 cilvēki. Runa ir par PTF prof.bakalaura studijām (13 gadi atpakaļ).
Pareizi ir
18. februārī 19:07
Mācieties, mācieties. Savādāk, kurš gan E burtus turpmāk pārzinās?
Jeblonskis
23. februārī 22:49
Kad man bija jārušina pārtikas cehā, mēs abi ar diriču likām otru cepuri uz bārdas. Man pēc kāda laiciņa apnika un es nodzinu bārdu. Uzlikt to cepuri tā, ka mati lien ārā, ir vienkārši bezjēdzīgi.
Ess
25. februārī 10:49
Atceros grūti bija mācīties... it īpaši ķīmija, murgs bija, bet kaut kā izvilkām.
akta
25. februārī 19:39
tas pats jau vien ir kas tajos TV šof vois, tikaiki pieticīgāk un diplomu dod. Vai tad nevar kādu inovāciju un diplomus tā pat pēc šova izdalīt - tāds izrāviens, tāda bioekonomika sanāktu

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi