Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
93 komentāri
Sakārtot:
f
12. janvārī 06:45
hehe ne jau par velti arķoms bija un ir bomzis
9
Esso
12. janvārī 06:52
Nah ar tām padibenēm jāņemās??
26
Janka uk
12. janvārī 06:58
Sekoju citigi lidz sim projektam. Beigas bija paredzamas. Bet tapat interesanti
13
Ggg
12. janvārī 07:00
Plusinju kraajeejs autors, vins to darija tikai skatijumu peec.
17
Bzzz
12. janvārī 07:51
Un kur tie ziedojumi palika??? Reaali alkoholikji taa neizaarsteet.. Citaadi buutu, ja vinji buutu gaajushi aarsteeties... A taa, neiedzilinoties- kad summa bija pietiekosha, nopirka dzekam alinju un chaaaaaau....
7
Ciniķe
12. janvārī 08:15
Trakajam bija skaidrs un cinisks biznesa plāns, kas balstīts bomža prettiesiskā izmantošanā un lumpeņu stulbumā, kuri šo visu skatās, lai lepni uzsistu sev uz pleca un priecātos, ka viņi ir teju bagātnieki, salīdzinājumā ar to mutantu, kura curriculum vitae, starp citu, ir viņa paša izvēle, un nav ko viņus žēlot.
10
Ja?
12. janvārī 08:19
Sākumā izdomāja paņirgāties par to Artjomu un pēc tam gaida pozitīvismu no viņa, kas jau tā ir diezgan bezcerīgs variants, kur nu vēl pēc tāda iesākuma.
10
slīkonis
12. janvārī 08:26
Izņirgājās par nabaga alkoholiķi, you tubēē sapelnīja sev plusiņus, degradētā publika sita plaukstas, kaut gan "beigas" experimentam bija paredzamas. Tur bez visa experimenta bija skaidrs, ka ir "beigas". Bet parasti tik aktīvie valsts sociālie dienesti un citi kārtības sargi nekustināja ne pirkstiņu, kad humora šovs sākās. Tas puisis varētu dažu youtūberi iesūdzēt, par morālā kaitējuma publisku nodarīšanu ar iepriekšēju nodomu.
20
preteklis
12. janvārī 08:27
Tādus tikai uz dolomīta raktuvēm.
7
oga
12. janvārī 08:35
alkoholiķi nav cilvēki, viņiem palīdzēt ir naudas un laika izniekošana, žēl ka vairāk par pļēgurošanu nesūta uz sibīriju!! no personīgās pieredzes varu teikt, vienu cilvēku arī esmu sādi mēģinājis glābt, meklēt darbu, iekustināt un beigās , otrajā darba dienā - tas lops piedzeras un visu pamet! Nožēlojami, es nejūtu ne grama žēluma pret tiem lopiem
25
j
12. janvārī 08:38
Savaca sev popularitati un ar ro pietiek... Ja nodarbojies ar labdaribu, jauki. Bet tur jau bija nirgasanas par bezpajumtnieku. Noziedo naudu un bezpajumtniekam japazemojas...
11
Kr
12. janvārī 08:45
Hitrijs bomzis !!! HE HE
5
Princis Pedislavs
12. janvārī 08:56
Labāk būtu aizvedis to pizģuku pie anonīmajiem alkoholiķiem, bļaģ!
6
nu
12. janvārī 09:36
savā veidā projekta autors ieguva līdzatkarīgā pieredzi. Alkāniem tas raksturīgi, ka otrs grib viņa vietā, aktīvi piebalsot, bet beigās otram sniegt vilšanās sajūtu, bet pašam - mānīgas brīvības un pašnoteikšanās, kas patiesībā ir infantilas būtnes nāves instinkts.
1
Aha
12. janvārī 09:42
Jūtūberis var mīnusot cik vēlas, bet tas iesākums noteikti ir ņirgāšanās par to bomžu. Turpmāk to derētu atcerēties. Lai viņš dzerstās un bomžo, bet ņirgāties par tādiem nevajag. Viņa paša piekrišana faktus nemaina.
6

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi