Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
2275 komentāri
Sakārtot:
ph 5.5
11. augustā 17:50
Jā, ļoti daudzas sievietes izmanto bērnus šķiršanâs gadījumoscīņā
27
mr.zaperdelenko
11. augustā 18:21
Sievietes cīnās tikai par naudu un tās iegūšanai,izspiešanai,šantāžai izmanto bērnus.Sievietes ir neķītras prostitūtas,sūkātājas,kas drāžās ānusos par naudu.
61
Tā vi'š ir!
11. augustā 18:25
Jāsargā sava miesa no tādiem, kuri nespēj novērtēt savas dzimtas iznēsātāju un auklētāju.
10
Margo
11. augustā 18:29
Tēlo baigos večus, bet beigās (labākajā gadījumā) izrādas īsti jampampiņi, tādēļ lai bērni neņemtu sliktu piemēru, tie ir jāsargā!
18
LATVIETIS
11. augustā 18:47
Baltās sievietes ir TOTĀLI izlaidušās vēlās naudu gulēt ar visiem un vēlreiz naudu ...
33
Piekrītu
11. augustā 19:04
Margo, kā arī vēl daudzas sievietes to lv apliecinās, ka, lai bērniem izslēgtu alkohola jeb sex bērnu priekšā ar svešām neskaitāmām sievietēm, kamēr māte strādā, bērnus mātēm ir jāslēpj, jo man arī jau ir bègļa statusa pazīmes, jo bèrnus tēvs iesaista alkoholā un vēl smagākos gadījumos, bāriņtiesa, sociālais dienests, policija, psihologi tikai izgāsušies krēslā nisaka tā ir tēva attieksme pret bērniem, kad jautāju, tad laidiet savus bèrnus kopā ar maniem bērniem tur lur lirkat ar tēvu iet, tad gan apklust un maina tē.u
8
:o
11. augustā 19:30
Tā ir tā, kura pazuda pirms gada? Tai bija 27 gadi, nnu jau vajadzēja būt 28. Un viņa pazuda ar sunīti, nevis bērnu. Vai varbūt pazuda stāvokli esam. :o
4
Es
11. augustā 21:06
Babenēm LV nevar uzticēties
19
ietve
11. augustā 21:06
Sievietēm ir tiesības.... nu patiesa pašizpausme un kāda piekrišana
0
rex
12. augustā 12:02
No kura laika precēta sieviete, pie tam ar bērnu, tiek saukta par "jaunkundzi"?
0
Da labi, pazuda sievas jaunkundze..
12. augustā 22:28
Raksts apmulljā tēmu. (Ja pazudis būtu vīrs, hehe vīra jaunskungs redakcijas vārdiem rakstot), tad viss būtu izklāstīts daudz bargāk. Ne jau tas pueaugušaus bēgulhotājs uzmanības centrā, bet gan - kur bērns? Bērns kur ? Nezinu par csdd bet vai nav iespējams noteikt katra, pilnīgi katra, mašīnas īpašnieka atrašanās vietu? Oficiāli un efektīvi. Ja vien iestādei tas vaicāts un uestāde to grib noskaidrot. Pazust ar ( savējo) bērnu- tas jau tagad skaitās nolaupīšana.
3
Zuze
13. augustā 00:10
Vismaz labi, ka sieviete no taa luuzera censas tikt prom! Un censas pasargaat beernu! Bet cik daudz ir taadas, kas paliek ar taadiem dzeeraajiem, siteejiem un luuzeriem un bojaa dziivi sev un beerniem!!!
2
aivars
13. augustā 08:01
Var jau būt ka viņa maukojās uz nebēdu un tāpēc slēpās no vīra ka nedabū pa kaklu... Mūsu sievietes saskatījušās seriālus un domā ka viņām var būt seks kad iegribas ,bet nesaprot ka tā ir parasta maucība ar piemēslošanos visos caurumos. Mana sieva arī atrada caur internetu baigo mīlestību un sagribēja seksu ar arābu un pēc tam ilgi ārstējās no STS {tie taču visi slimi.) ,labi ka nenoķēra Aids vai C hepatītu. Tad nebūtu bērniem māte ,bet toties cerams tagad pārgāja lielā mīlestība uz arābu un reizē pagaidām gribēšana uz brīvu seksu tagad mājās ir vienkārši mauka uz mūžu...Sieviete kad kaut ko ieņem galvā ,viņai aiziet širmis ciet un tad tā nav valdāma un bez smadzenēm.Sievietes loģika: kā bija atzinusies sirdsdraudzenei- esot ar musļiku sarunājusi ka viņš nedēļu pirms atbraukšanas uz lielo mīlestības seksu nedēļu nekur nedrāzīšoties un tad varēs jāties bez izsargāšanās. Domāju vīrieši par tādu sieviešu loģiku ,mēģinot to saprast vienkārši var nojukt .
1
JimmiNil
28. novembrī 15:26
JF2oHD http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
0
ipqcmrjgctw
30. novembrī 08:25
5fMwwL <a href="http://ukvoaenzbakh.com/">ukvoaenzbakh</a>, [url=http://tpeacqeroxst.com/]tpeacqeroxst[/url], [link=http://urgjrmimihrb.com/]urgjrmimihrb[/link], http://kshpzyapezag.com/
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi