Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
102 komentāri
Sakārtot:
wtf
2012. gada 25. aprīlī 17:14
Nu jāaaaaaaa!!! SUPER!!!! Tagad paši slepkavas varonīgi pieminēs Madi - Madi izbāzeni!! Cilvēki atslābstat - mēs taču neaprakām!! PIPEC!!!!!!!!!
neiespējamā misija
2012. gada 25. aprīlī 17:15
"Līgatnietis Vakar pēc Mades nogalināšanas ierados tajā vietā un redzēju medniekus apspriežot iegūto trofeju un visticamāk "apdraudētais cilvēks" bija mednieks ar bisi traktorā. Daļa no parka administrācijas ir prasti mednieki, kuriem pat nav medību suņu, jo viņi tos arī nošautu, kā jau tos suņus kurus jau ir nošāvuši pie privātmājām. Es iesaku NAUDISKI NEATBALSTĪT GNP, jo parka administrācija pēc Mades aizbēgšanas augustā pat neuzlaboja voljēru parkā ir tikuši nošauti arī izbēgušie staltbrieži un mežacūkas, kuras itkā apdraudēja kāda dzīvību. Par šiem notikumiem varam pateikties Līgatnes dabas taku vadītājam, medniekam - Jānim Andrušaitim. ---- izskatās, ka ērti iekārtojušies mednieki... dzīvnieki tiek izaudzēti un kopti voljērā, tad kādam vajag "trofeju"... vienkārši rada apstākļus lai dzīvnieki iznāk no aloka, tad jau viss vienkārši formāls iemesls- visi ir "apdraudēti" un GNP safari var notikt. Mani uztrauc fakts, ka nebija iemidzināšanai paredzētās tehnikas ne zāļu... tās it kā varēja atvest no Tallinas ar visu speciālistu, bet diez vai "mednieniekiem" to vajadzēja. Tas iespējams nebija paredzēts "safari medībās". Tālāk... saceram pasaciņas par saplosītiem suņiem un "iespējamiem" uzbrukumiem cilvēkiem ut.t.t tad neleitīgi izmantojam zvērkopjus par "ēsmu", jo zinām, ka Made atskries uz pazīstamu cilvēku balss saucienu... un tad bliežam NOST! Vai nebija labas medības ? Un tagad "trofejas"... kaut tā lāča gaļa kādam .... iesprūstu. Un vēl ... kāda sagadīšanas! Tieši iepriekšējā dienā, tieši tajā vietā sarīkojam Mades "atvadu" fotosesiju.... KĀDS, tātad, jau PLĀNOJA medības ??! Te prasās pēc kriminālas darbības izvērtējuma ??? Par "Safari gnp stilā" ???
kondons
2012. gada 25. aprīlī 17:16
uzvārdu vardu slepkavam ??
silts sūds
2012. gada 25. aprīlī 17:18
to šāvēju tuvākaja laikā elle paraus !
Lote
2012. gada 25. aprīlī 17:19
Klauni, varēja kaut pēc nāves viņai cieņu atdot un zemei...!
ūdensgalva urbanovič
2012. gada 25. aprīlī 17:20
kaut tam slepkavam rokas nokalstu !
Haris
2012. gada 25. aprīlī 17:20
Nu tas ir CINISMS cilvēki ziedo naudu lāču mājai, bet šie nošauj un uztaisa izbēzeni. Lāču kopēja prātā sajuks ieraugot izbazeni katru dienu strādājot. Blakus tad lai stāv izbāzeneis arī no medieka, kas viņu nosāva. Būtu ar godu apglabajuši un peimiņas plaksni uztlikuši.
ndris
2012. gada 25. aprīlī 17:22
Priekšnieks džipam jaunas riepas uzlicis iemidzinošai šautenei naudas nav pieticis.
Andris
2012. gada 25. aprīlī 17:22
Priekšnieks džipam jaunas riepas uzlicis iemidzinošai šautenei naudas nav pieticis.
ak
2012. gada 25. aprīlī 17:28
cik debili komentāri
stikla acis
2012. gada 25. aprīlī 17:36
stikla acis arzemes janoperk,jo latvija izbazeniem stikla acis nerazo.
????
2012. gada 25. aprīlī 17:36
tas ir kautkāds arprāts- cinisms. cilvēka neizdarību dēļ nošauj lāci, - nē lai vismaz ar cieņu apraktu, bet redz izdomā izbāzt izbāzeni, ā nu pareizi vienkārši aprokot nevarēs nopelnīt - nožēlojami. p.s. vairs nekad nebraukšu uz Līgatnes dabas parku, kamēr vadība tur nenomainīsies.
gala
2012. gada 25. aprīlī 17:40
kam tiks laca gala?
Zaķis
2012. gada 25. aprīlī 17:40
Droši gānieties, vēliet visu ko šāvējam... Bet kā būtu, ja kaut viens cilvēks būtu cietis no šī lāča? Tad būtu pretējs efekts - lāci sen jau vajadzēja nošaut, kam mums tādi lāči?! Secinājums ir bēdīgs - komentāri parāda mūsu tautiešu - laču speciālistu-dīvānā gulētāju - vidējo izglītotības līmeni. Un tas ir stipri zem vidējā. Skatās, ka visi šie novēlējumi nenāk atpakaļ paši pa vienam vien neizkalst, nesadzerās indi vai neparauj elle, ko es, protams, viņiem nenovēlu. Tā nav valsts mēroga traģēdija.
Vilks - Zaķis
2012. gada 25. aprīlī 17:47
Nestum gudrības, paši nošāva un tagad izdomā stāstus par maziem bērniem, suņiem. Pati vadība peldas naudā, bet elementāram lietām naudas pietrūkst. Pēc šāda gadījuma jāmaina visa GNP vadība. Pilnīga rīcības nespējas impotence.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi