Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
6 komentāri
Sakārtot:
Dr Streetcar
18. aprīlī 10:31
Apmeklēju ārstu Anglijā, kurš, pirmkārt, ieteica, izslēgt no diētas dažādus produktus, starp citu, arī olīveļļu, migrēnas lēkmes vairs nav bijušas.
0
Jāzeps
18. aprīlī 12:12
Pagāns savā prāta tukšībā nav spējīgs satvert, izprast to,kas nāk no Dieva Gara, ko runā garīgs cilvēks,=jo tas viņiem ir geķība,=jo tas ir tikai Garīgiem cilvēkiem izprotams. Garīgs cilvēks spējīgs izdibināt visas lietas,=bet ko runā garīgs cilvēks,pagāns to nav spējīgs izprast. Garīgam cilvēkam ir KISTUS prāts. (Pāvila vēst. Korint. 2-14) Bībele. Apustulis Pāvils māca,=viss man ir atļauts,bet ne viss man der. Bez svētas dzīves neviens Dieva valstību neiemantos. Nepieļauju domu,=ja kāds varētu Dieva radītajā cilvēka dizainā atrast kļūdas un pilnveidot. Cilvēks ir Dieva,=Visuma Radītāja, Dizainera perfekts,kronis,šedevrs. Dievs cilvēkam,lai viņš visās jomās būtu veiksmīgs un veselīgs,ir nodevis savu instrukciju grāmatu Bībeli. Tur ir izsmeļoši, ilustratīvi skaidrojumi kā dzīvot laimīgu dzīvi,=gimene,bērni, neslimot. Neskaitāmas slimības vai simptomi var tikt parmantoti. Piem.vec,vec,vecmāmiņa lika kartis,zīlēja,-piekopa okultas sātaniskas darbības,-jums var parādīties ne tikai migrēna,bet daudz un dažādi citi simptomi. Jāsāk ar dvēseles sakārtošanu,=jānotic ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, nomiris par mūsu grēkiem,3-ā dienā augšāmcēlies,-Viņam jāizsūdz grēki,-un jāieaicina Jēzu savā sirdī. Bībelē ir apsolījums,ka Jēzus Krusta asinis izdzēš visus grēkus,un Viņa brūcēs mums pieder dziedināšana no visām kibelēm. Pēc dziļas grēku nožēlas,bieži miesu atstāj pat ļoti smagas slimībs. Primārais sakartot savu dvēseli,oblig.staigāt mīlestībā,nepiedošanas grēks cilvēku nobeidz. Unikāls video---проюессор в аду--https://www.youtube.com/watch?v=J4QpCyPfKt8
0
Zinu
18. aprīlī 21:26
Labs raksts. Man ir migrēna. Taa ir elle zemes virsuu
0
Iesaku.
18. aprīlī 21:28
Iesaku Cinie. Labi palīdz zaales Cinie. Un aarste Smeltere. Veselības centraa 4 Smeltere
0
Līga
19. aprīlī 13:38
Njā, arī es zinu, kas ir šī elle.. Savukārt, es dīvainā veidā esmu atklājusi, ka migrēna mani piemeklē uz sliktu laiku vai tad, ja iepriekšējā dienā esmu ļoti sakreņķējusies par kaut ko. Varbūt tikai sakritības, bet, ja tā, tad ļoti dīvainas sakritības.
0
Cinitaja
19. aprīlī 13:56
Ja sapes ir sausmigas. Mani sis mokas vienmer piemekle nakts laika un vairakas reizes menesi.
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi