Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
17 komentāri
Sakārtot:
a
20. martā 13:49
lai veseļojas puika. Taču žurnālistiem, vai kā lai tos rakstītājus nosauc - kā var rakstīt "nenogurstot"! Māmiņa skries pāri saviem spēkiem arī pie ar temperatūru slima mazā, ja vajadzēs, kur nu nenogurt ar šādu ligu slima bērna aprūpē. Māmiņai izturību, veselību sev un citiem tuviniekiem.
0
zaiza
20. martā 14:03
shii mamma jau gadiem visos portaalos luudz ziedot,bet ir tik daudz taadu,kas neuzdroshinaa luugt un tik daudz shaadu un liidziigu beernu,kuri taa arii paliek,bez truukstoshajaam summaam un bez rehabilitaacijaam..
0
Pepija
20. martā 15:06
Kad beigsies šitā vaidēšana:"citi neuzdrošinās lūgt"? Nu tad beidzot uzdrošinieties! No tā, ka sēžat mājās un neko nesakat, kā lai cilvēki uzzina, ka jums problēmas?! Nav ko skaust citus, kas lūdz atbalstu! Tie, kas lūdz arī saņem un ir ļoti pateicīgi par to...
0
Inga
20. martā 16:09
Un kāda jēga turēt pie dzīvības cilvēku, kurš būs nelaimīgs un sabiedrībai nekam nederīgs? Lai apmierinātu mātes iegribas?
0
aa
20. martā 16:34
Koks ar 2 galiem. Ja pazemojas un lūdz - kaut kādus rezultātus var redzēt un tas ir ok, ka māte pārkāpa pāri savam lepnumam. No otras puses, - kā ir, tā ir ar to lūgšanu. Miljonus jau nesalūgsi, lai gan varbūt arī var salūgt. Ehh.....cik žēl, ka tik daudz slimu bērnu. Vairāk jāatbalsta tās māmiņas, jo viņas jau lielākā daļa atdod sevi visu - ar naudu vai bez naudas. Veiksme atkarīga no Tā Kunga Tur Augšā.
0
mamma
20. martā 16:36
Kā Jums Nav kauna rakstīt šādi par bērniņu.Neviens te nevienam naudu nerauj no maka laukā,kurš var tas ziedo.Man arī ir meitiņa ar BCT un cīnos tāpat kā Kristapiņa mamma un panākumi ir attīstībā.Citi izaug un ir mākslinieki.Zinu vienu meiteni ar šādu diagnozi,kas dzejoļus raksta.
0
zuze
20. martā 23:40
Katram ir tiesibas lúgt ziedot! Un tápat arí katram ir izvéle ziedot vai né! Mamma dara visu, lai palídzétu savam bernam!!! Nedríkst vinu par to nosodit! Priecajaties, ja jums ir veseli berni! Novélu sai máminai izturíbu un Kristapam izveseloties!
0
zuze
20. martā 23:41
Katram ir tiesibas lúgt ziedot! Un tápat arí katram ir izvéle ziedot vai né! Mamma dara visu, lai palídzétu savam bernam!!! Nedríkst vinu par to nosodit! Priecajaties, ja jums ir veseli berni! Novélu sai máminai izturíbu un Kristapam izveseloties!
0
Eva
21. martā 09:39
Palidzam mazajam zenam jo rekins jaatmaksa lidz 25.martam
0
Eva
21. martā 09:46
Kristapa mammas telefons sazinai 27716190.
0
Eva
21. martā 20:26
Joprojām nepieciešams atbalsts mazajam Kristapam
0
Reāliste
22. martā 00:24
Nekad neziedošu šādam ''bērnam''! Tas taču ir bezjēdzīgi! Vai kāds ir iedomājies, ko jūt šis nelaimīgais, vai viņš to visu vēlētos, ja kaut ko, izņemot refleksus, apjēgtu?
0
EVA
22. martā 12:49
Trūkst 979EUR
0
Es
22. martā 14:20
Bet kāpēc neizmanto Lv pieejamo rehabilitāciju????
0
mamma
22. martā 17:18
izmanto,bet ar to ir par maz,lai bērnu dabūtu pie veselības.Latvijā Kristaps bija nolemts gastrostomai,ka pats neēdīs, bet Adeli centrā ārsti panāca,ka dēliņš spēj paēst
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi