Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
32 komentāri
Sakārtot:
Jukums
13. septembrī 13:12
Interesantas lietas. Te nu gan VIDam darbiņš.
8
Malacis
13. septembrī 13:14
Vajag tik mest bankas:)))
9
Jons
13. septembrī 13:25
Galvenais, ka process notiek, biezie formāli paliek par nabagiem un atbrīvojas no parādiem. Un kur skatās zvērinātie tiesu izpildītāji?
4
žoržš
13. septembrī 13:27
visus vajag mest pār pi...
2
janka
13. septembrī 13:47
Un cik tad Svensonu bankas mūs nav čakarējušas? VID? Vai tad mēs nemaksājām par Paraksa zaudējumiem ar saviem nodokliem? Ja viss ir likuma ietvaros, pareizi dara, ka nonorādā ieņēmumus. Malacis. Komentāros izpaužas tipiskais vidējā latvieša skaudīgums.
55
tieši tā
13. septembrī 13:51
Un nekā savādāk! Jūs, (vid un pārējie parazīti) tam čalim tikai pirdiena smaķeli variet paostīt!...un pēc dumja viņš jau noteikti neizskatās, kas saņem naudu skaidrā un tad papildina savu kontu caur bankomātu!:)
41
Godza
13. septembrī 13:54
Jo sheit ir Latvija....... La...la....la
7
nihilists
13. septembrī 14:39
Šis ir spilgts piemērs, kad maksātnespējas process tiek izmantots savtīgos nolūkos pretēji tā mērķim, un tiek degradēta visa maksātnespējas procesa jēga. Un, tautieši, nākamreiz, kad sūkstīsieties par augstajiem procentu maksājumiem, atcerieties, kas tos veicina tieši šādi gadījumi!
7
Juhans
13. septembrī 15:12
Atkal vienam Goda Vīram ir jābrauc uz Austriju pie daktera.
3
Šis
13. septembrī 15:17
raksts gan jau tapa Mārtiņa Lauvas pasūtījuma rezultātā.
17
👏👏👏
13. septembrī 16:11
Pasūtījuma raksts! Kam parādā bija Šķēle, kuram līdzaizņēmējs bija persona?
5
Protams
13. septembrī 17:21
Tā viņš ir. Kam ir nauda-māk samuhļīt visu tā-lai tiek sveikā cauri. Un noplēš jau beigās no tiem no kā var noplēst-kas nespēj aizstāvēties... kā tā tante ko no mājas izmeta.
2
pbums
13. septembrī 17:31
Banānrepublika...
5
Kā tad
13. septembrī 17:56
Tādi ka viņš ir pietiekami daudzi, pati pazīstu, kas čakarē pēc pilnas programmas MN administratorus, bet, ja godīgi paši adm nemaz necenšas šīs lietas novērst (izliekas, ka neredz vai neizrāda nekādu interesi, kā tikai formāli izpilda savu uzdevumu), reāli to izdara cilvēki no malas un labi, ka tādi ir.
1
LKL
13. septembrī 18:07
Kriminallikums 215.pants. Maksātnespējas procesa kavēšana. (3) Par šķēršļu likšanu maksātnespējas procesa gaitā, kas parādnieka (juridiskās personas maksātnespējas procesa subjekta) pārstāvja vai fiziskās personas (fiziskās personas maksātnespējas procesā) rīcībā izpaužas kā izvairīšanās no piedalīšanās lietas izskatīšanā vai kreditoru sapulcē juridiskās personas maksātnespējas procesā, tiesas vai administratora pieprasītās likumā paredzētās informācijas nesniegšana vai slēpšana, nelikumīga mantas atsavināšana, mantas vai darījumu slēpšana, dokumentu nenodošana, slēpšana, iznīcināšana vai viltošana vai citas tīšas darbības, kuras kavē maksātnespējas procesa gaitu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības uz noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku no diviem līdz pieciem gadiem.
1

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi