Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
f
12. februārī 06:37
kur problēma? lai brauc uz āfriku, tur visi ir melni
Sandis
12. februārī 07:25
Varens atklājums - 'popzvaigznēm' svarīgākais ir izskats. :) Un neslikti, ja pēc iespējas vairāk cilvēki var identificēties ar šo zvaigznīti.
ja ir
12. februārī 08:21
talants, ādas krāsai nav nozīmes, uzreiz nāk prātā goldberga, vinfrija un citi
Pippi
12. februārī 09:13
Kapēc japāņi, latīņamerikāņi, indijāņi, indieši, āzieši utt nečīkst par rasismu, kapēc vienmēr melnie tik runaa par rasismu?????
sugu atšķirības
12. februārī 13:08
Protams,viņi jūt savu nepilnvērtību, tāpēc visiem līdzekļiem cenšas radīt bērnus ar baltajām sievietēm,lai vismaz nedaudz uzlabotu bezcerīgo ģenētiku.Un viņi paši to nemaz neslēpj...
dabas likumi
12. februārī 13:11
Afrikāņiem jādzīvo Āfrikā!
nu un
12. februārī 15:26
Vūpija Goldberga ir daudz melnāka un arī ir slavena!
xxx
12. februārī 15:29
lai tik jaucās,būs skaisti cilvēki !!!!
hehz
12. februārī 17:14
Bejounsas tēvs konkrēti pateica, ka mellie pat popmūzikā ne ko īsti sasniegt nespēj?.. Ja es to pateiktu - man pārmestu rasismu. Kad viņš to pasaka - visa pasaule ir rasisti. Un Bejaunses fani arī ir rasisti, jo fano nevis par viņa meitas talantu, bet par to, ka viņa nav pārāk melna? :))) Teikt "nu melnie jau neko nespēj sasniegt" - tas ir zemu ekspektāciju rasisms.. Teikt "ja mana meita būtu melnāka, viņa neko nesasniegtu" - noliek visus melnos (kuri tātad kaut ko nesasnieguši, jo ir melni), noliek paša meitu (kura redz kaut ko sasniegusi, jo nav līdz galam melna) un noliek visus viņas pielūdzējus (kuri redz izrādās fano par to sievišķi tikai redzot viņas ādas krāsu).. Tu vecais mellais rasists ibio! Meitai noteikti kaut ko tādu ir patīkami dzirdēt no sava tēva.
hi hi
12. februārī 19:09
ba pat teeva un meitas starpaa....taadi jau tie mellie ir - kuram bishku gaishaaks tonis,tas uz augstaaka plaukta. saku no pieredzes.....
P.S. to hi hi
12. februārī 19:09
Skaudiiba....
Nu nu
12. februārī 20:13
Jā nēģeris ir rasists tad tas ir kas?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi