Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Nu
2017. gada 13. septembrī 07:03
Viņiem kauna nav.Tiešām,tiešām.Veselus piecdesmit gadus sena tradīcija tiek izjaukta.Paldies par šo jēgpilno rakstu.
Marija
2017. gada 13. septembrī 08:32
Malacisi. Vajag viniem treso berninu, viniem var but kaut desmit, jo ta ir gan ista mamma, an ists tetis. Nav dzeraji, kuri sadzemde entos bernus un atdod bernu namiem. Lai Ketrinai viss ir labi un ari vinas berniniem un Wiljamam. Man prieks.
Vējš
2017. gada 13. septembrī 08:57
Nu atraduši "ļaunos" tradīciju pārkāpējus! Malači. Viņi var atļauties kaut 10 bērnus! Malači!
Valdis Felsbergs
2017. gada 13. septembrī 09:05
Kaut kāds baigi gudrais raksts. "Visiem četriem viņas bērniem tradicionāli ir katram divi bērni." Vārdsakot, karaļnama tradīcija, ka visiem ir divi bērni, izpaužas tā, ka katram no četriem bērniem ir pa diviem bērniem, no kuriem vienam ir trīs bērni un otram bērnu nav, utt.
Mazais Nostradamus
2017. gada 13. septembrī 09:10
Labrit saulainu dienu .. Tad jau viniem nakamais bus puisitis ..
noenglis
2017. gada 13. septembrī 09:13
vaitad tas karalnams.neparplisis noto karaldzimtas daudzumukas tos visus uztures...vai tad nevareja vienrez beikt to...karalmerkakosanos....viduslaiki beigusies....jau sen
@
2017. gada 13. septembrī 09:33
Aha,un pirmais pāris karaļnamā,kurus vieno patiesas jūtas.Kuri uzvedas dabiski.Kuri ir parasts pāris.Ai,ai,cik gan daudz šie pārkāpumi! :D
Noyb
2017. gada 13. septembrī 09:34
Ak sausmas! Ko nu? PG?
rasists
2017. gada 13. septembrī 09:41
rĀDA ANGĻIEM PIEMĒRU ,LAI MUSULMAŅI nepārmāc balto rasi!
mm
2017. gada 13. septembrī 10:04
Nu tak princesei Diānai bija spontānais aborts, tātad bija tur 3 grūtniecības, no kurām viena neveiksmīga, bet tas nebūt nenozīmē, ka nebija! Kā var sacerēt tik maldinošu rakstu!? Ka tik ko uzskribelēt! Un vēl jau hercogienei nekas nav piedzimis, grūtniecība vēl nenozīmē, ka jau ir trīs bērni, tās ir tikai gaidības! Ja jau Diānas spontāno nepieskaitīja, tad kādēļ Keitas vēl nedzimušo jau pieskaita?
mm to rasists
2017. gada 13. septembrī 10:05
Briti pieņēmuši jauku likumiņu, ka bērnu pabalsts pienākas tikai par pirmajiem diviem bērniem. Lai musļiki nevairojas kā truši un nedzīvo uz pabalstiem.
Ontūns
2017. gada 13. septembrī 10:52
Pareizi! Jo vairāk, jo labāk! Jauni un smuki cilvēki, naudas arī netrūkst, lai tik nāk bērniņi pasaulē! Bijusi tradīcija, bļin.
To Marija
2017. gada 13. septembrī 12:24
Nevar saprast. Dažs grib iejusties Dieva lomā - kuriem var/vajag būt bērniem un kuriem nē... Vai arī pakalpiņa funktieris - karaļiem var, zemākiem nevar, pašam pakalpiņam par lojalitāti karaļiem protams arī var...:-D
domāt ar galvu, tur pie Temzas arī par visu blefo
2017. gada 13. septembrī 12:44
Visa tā musdienu parspileta higiena un parspileta dezinfekcijas kimisko lidzeklu lietosana ir trakums un tumsonība, nezināšana. No tā ari rodas visadas alergijas un vel daudzas citas nevēlamas blaknes. Ir jasaprot, ka cilvekus zombē pie TV un masu medijs. Un lielaka dala pavelkas siem iedarbigajiem kodēšanas lidzekliem, pseido zinatnes meligajiem atzinumiem un trulajiem, debilizejosajiem rakstiem mūsdienu glanceto žurnālu saturā.Zobi nav jāurbj.Ir desmitiem dabas produktu, kas pasargā zobus no bojāšanās. Visvienkarsak, ir sodu sajaukt ar nedaudz sali un piejaukt klat mazliet samaltu izkaltetu apelsina mizinu pulveri.Nekada gadijuma nekadas sintetiskas un maksligas zobu bastas un zobu slipesanas. Aped 3 abolus un zobi forsi notiriti. Zinu cilvekus, kas pie zobarsta neiet 10tiem gadus, zobus vispar netira ar musdienu kimiskajiem drankiem,tikai lieto dabas lidzeklus, un zobi ir stipri, balti, bez nekadiem tur kariesiem un tml blēņām.Esi gudrs.Visa modernā medicīna ir tāpēc, lai no tevis, cilvecin,izpumpetu naudinu.Tas ir jasaprot.Jo ārstiem maksā, lai esi slims.Ja būsi vesels, viņi naudu nesanems,tāpēc klients tiek griezts pa riņķi, tiek ieteiktas indigas zāles u.tml., ko lobē farmācijas firmas.Turēties tālāk no visām medicinas iestadem,cik tas ir iespejams, un zobus tirit tikai ar dabas preperatiem, kas ir veseligi, loti iedarbigi un, pavisam par velti. Vajag ēst veseligi, mutes dobumu skalot ar sālsūdeni un nekadus zobārstus un zobu urbšanas.Atjēdzaties, zombiji.Pasaule ir pavisam savadāka.Daudzi ir guloši un vel arvien piemulkoti sistēmas zombiji. Un visas tajās skolās un medicīnas iestādēs, audzinot jaunos mediķus,viņiem samāca ačgārni un nepareizi un visadas blēņas, ko pēc tam jaunie speciālisti arī atvemj un stasta tālāk citiem,jo mācību procesā paši ir piemuļķoti.Kā šinu uzlikt, ka kaulus saaudzēt, to jau mācēja pirms 500 gadiem.Mūsdienu modernā medicīna ir tikai,lai no cilveka izspiestu naudu un,lai vinu grieztu pa to riņķi,no viena ārsta pie cita,uzstādot melīgas un nepatiesas diagnozes un, lai tikai pumpētu naudu no tā pacienta, klienta, kas ieradies cerībā izveseloties.Viss ir jūsu pašu rokās un varēšana.80% visu slimibu nāk no iekšām, no nepareizas ēšanas un no tā, ka enerģetiskā līmenī cilveks pats sev nodara pāri. Sāc pareizi ēst, atsakies no visas mūsdienu farmakoloģijas,izvairies no mūsdienu medicīnas iestādēm un ņem visu, ko dod daba.Un domā pozitīvi, esi harmonijā ar sevi un būsi vesels! Lai visiem labs prāts un,lai visiem jauka diena!
bums
2017. gada 13. septembrī 13:00
LOL, žurnālisti skaitās!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi