Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ziemelis
2017. gada 8. jūnijā 09:21
Nu ļoti, ļoti izskatās pēc Android muciņas, ko LMT piedāvā savai 'televīzijai'.
0
??????????????????????????????????????????????????
2017. gada 8. jūnijā 13:18
14,99 nu nu ! neviens vairs neatceras ,ka savu laiku dzelžaini solija virszemes TV par 3,50 latiem mēnesī ! CIK TAGAD IR ?????????????????????????????
0
Njā
2017. gada 8. jūnijā 15:58
Izsklausās pēc parastā android puļķa ko e-bay var iegādāties par 15 Eur ar klāt piepārdotu Shhortcut abonomentu. Ideāls bizness - puļķi par 15 EUR tirgot jau par 15 EUR mēnesī :)
0
es
2017. gada 8. jūnijā 22:41
izmēģināju to. herņa.
0
gan jau atkal apppisss !
2017. gada 10. jūnijā 11:45
vai šeim vairs var ticēt ? bēdīgi slavenie "Edati" nupat jau nobeigsies :D
0
švamme
2017. gada 12. jūnijā 00:15
hei, kur var tā atpalikt? nekāda abonenta maksa par to kas nāk jau no Jūsu apmaksāta WiFi !!! Tas puļķis ir kas parasto TV pārvērš par Smart. Kad es nopirku SmartTV, sāku par to interesētis, jo kabelis ļoti dārgs, bet tie 200 kanāli paketē - pilnīgi nekas neinteresē, izņemot ziņas. OK process pošol. Manā mītnes valstī šie puļķi ir sākot no 29 $ (Amazon FireTV, Roku, Apple, Nexbox, Google Chromecast uc) un NEKĀDAS abonenta maksas, jo viņš strīmo datus caur manu WiFi. To ir ļoti daudz dažādi, es nopirku katram TV - Roku - 29 $, lētāko. Tālāk ir jāabonē viens no neskaitāma daudzuma satura pārrāidītājiem, nevaru pat sākt uzskaitīt , jo to ir milzumdaudz, es lietoju Amazon - 9 $ mēnesī. Filmas, TV šovi, dokumentālās filmas - pilnīgi viss iespējamais tur ir, bet tādu kā Amazon ir ļoooooti daudz, kaut vai Google, tie arī piedāvā gan pašu puļķi, gan neskaitāmus tūkstošus filmu un šovu. Par pašu puļķi maksā tikai veikalā vienu reizi, par savu izvēlēto pārraidītāju - atkarībā ko izvēlies bet visa vairumā tie ir ap 10-15 $ mēnesī, jebkurā brīdī vari pārtraukt abonēt un izvēlēties citu.. Man tagad nav cable TV, bet maksāju tikai par internetu un telefonu, rēķins uz pusi mazāks, bet 3 TV un visos varam skatīties to abonēto Amazon. Info ir internet cik uziet. Es sāku par to interesēties pag gad, bet kaimiņi man jau sen teica, kāpēc es vēl maksāju par kabeli? Te ir tikai apskatīti piece no puļķiem, patiesībā to ir desmiti. Un tas patiešām ir USB puļķis, ko iesprauž TV un tas strādā no WiFi. hei, kur var tā atplikt? nekāda abonenta maksa par to kas nāk jau no Jūsu apmaksāta WiFi !!! http://bestreviews.com/best-streaming-devices http://www.bestproducts.com/tech/electronics/g278/best-tv-streaming-devices-media-players/
0
dgdg
2017. gada 12. jūnijā 07:09
Man vēl kineskopa TV rāda ļoti labi
0

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi