Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Bondre
2017. gada 6. jūnijā 08:03
Tu zini tās lietas valkātāju, zini enerģētiku. Tu saproti, no kā tu pērc un ar kādu stāstu. Aizejot uz “second hand” veikaliem, tu nezini, varbūt tiešām kāds ir iztīrījis nelaiķa skapi un atdevis tā saturu pārdošanā.-nu dikti varenam enerģiju zinātājam jābūt:),lai pāris minūšu laikā to visu sajustu un saprastu,ka tai mantai neviens nelaiķis vai kaut drusku ar kādu sliktu domu pārņemts cilvēks nav stāvējies tuvumā...:)
2
Diāna
2017. gada 6. jūnijā 13:03
Šis raksts ir tik maldinošs un patiesību sakot, nav īsti pareizs. Pirmkārt - enerģētika ir tautsaimniecības nozare, un diez vai tas bija tas, ko Līvas kundze bija domājusi. Otrkārt - drēbēm nav enerģijas, tās ir cilvēka radītas un viss, kas ir cilvēka radīts, nav apveltīts ar enerģiju. Kā? Kā drēbei var būt pašai sava enerģija? Un vēl teikt, ka cilvēks zin un redz no kā viņš pērk drēbi, ir aplamākais, ko šajā rakstā esmu lasījusi. Bet no kurienes tad šiem pārdevējiem ir šīs drēbes, kuras tiek tirgotas? Pašu uztaisītas - labi, jā, argumentu nav. Bet lielākoties tāds drēbes ir tāpat pirktas veikalā, tikai atšķirībā no Andeles, tās bija nelietotas, teiksim jaunas. Un tad rodas jautājums - no kurienes veikalos parādās šīs drēbes? Un vai cilvēki saprot, ka drēbes, kuras valkā, pārsvarā tiek veidotas valstīs, kurās ir ne vien drausmīgi dzīves apstākļi, bet pastāv mūsdienu verdzība, tiek nodarbināti bērni un meitenes, MEITENES, kuras ir vai nu apprecinātas bērnu vecumā, vai ir bez jebkādas izglītības, un pats drausmīgākais ir darba apstākļi, kādos šie cilvēki strādā - darba samaksa ir vai nu gaužām niecīga vai nekāda, darba apstākļi - kas tad tie? Un cik daudz šo strādnieku ir nomiruši, ražojot mums drēbes? Un tagad padomājot par to, no kurienes nāk mūsu drēbes, ko valkājam, vai var runāt par to "enerģētiku", ko var redzēt, pērkot no meitenēm Andelē? Andele Mandele ir savā būtībā lietot mantu, drēbju, izpārdošana un jā, ir atšķirība no parastām humpalām, bet šī atšķirība ir gaužām niecīga. Un Līvas kundzei būtu jālepojas, jo tomēr tā ir laba lieta, ko viņa ir radījusi - humpalas veicina otrreizējo pārstrādi, samazina izmesto lietu skaitu un māca cilvēkam rūpēties ne vien par nopirkto lietu, bet arī par to kāda veidā tā no cilvēka aiziet. Viss ir labi, bet ir jāmāk būt patiesam un precīzam. Tā lūk!
1
vodka
2017. gada 6. jūnijā 22:51
Kundze izskatās tāda uzblīdusi, uzburbusi. Bet lietoti apģērbi tās pašas piesvīdušās humpalas vien ir, un nekas cits!
1
Pilnīgi piejāt
2017. gada 6. jūnijā 23:36
Sauciet to par andeli vai mandeli - lietotas mantas ir lietotas mantas. Un nav viņām nekāda vaina ne humpalbodē, ne ķīpenes izstāžu centrā, ja atrodi to, ko vēlies.
2
nepiekrītu
2017. gada 7. jūnijā 20:07
paņēmu pēdējā andelē meitai kleitas - pati pēctam piemērīju. meitenes, kas pārdeva bij jaukas - taču uzvelkot kleitas, man kļuva slikti. dažreiz, retu reizi esmu ko pirkusi second hand - un nekad nav bijis tik izteikti slikta sajūta, uzvelkot apģērbu. neskati vīru no cepures, tā sakot..
1
ddduka
2017. gada 8. jūnijā 10:23
Jau viens nosaukums andele mandele (p...ī...z...d..a m...ī..z...d..a) rada vemšanas sajūtu. Nerunājot jau par smirdīgajām parpalām ko tur pārdod. iespaids tāds, ka tās lupatas ir no morga pēc nelaiķa pārģērbšanas. Bet olgalvainajiem jau tas patīk, ka tikai ar atlaidi.
3
Atšķirība?
2017. gada 8. jūnijā 14:11
Gandrīz nekāda. Jo ļoti liela daļa pārdevēju tur pēdējā laikā stiepa humpalās salasītas mantas un centās tirgot kā pašu valkātās - bet humpalu smaka ir nodevīga un nenoslēpjama. Vienīgais izņēmums bija bērnu drēbītes.
1
krievu laikos humpalas neeksisteeja
2017. gada 8. jūnijā 16:08
KAD NAV SAVA RAZHOSHANA,TAD JAAPAARDOD VALKAATAS DREEBES.....
2
2017. gada 8. jūnijā 21:25
Turpinājumā biznesa attīstībai varētu arī tirgot savas mazliet panesētās biksītes, vismaz rietumos šādai precei noiets ir :D
0
Aļo kasjauns
2017. gada 8. jūnijā 21:32
210 fotogrāfijas!! pie raksta par šo bomžu pasākumu!!
0
nevaru saprast
2017. gada 8. jūnijā 23:58
tā Līva tāda nolietojusies ... varbūt nolietota un arī drīzumā savā Mandelē pārdosies par dažiem centiem
0
Kate
2017. gada 9. jūnijā 00:09
Atšķirība tāda ka, humpalās nav ieejas maksas.
0
a
2017. gada 9. jūnijā 09:50
Vispār krāmi. Tas ir tad, kad nav ko darīt. var redzēt, kas sievietēm galvā-šmotkas. Panēsā, nav kur likt, utt. Cilvēkam tik daudz nevajag.
0
goldentabscom
2017. gada 15. decembrī 04:28
Pwavsu https://goldentabs.com/
0

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi