Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
8 komentāri
Sakārtot:
lopes
14. aprīlī 20:06
Ļoti skaista filma, labāka par 1,2,3 un 7 daļu, daudz labāka. Kā arī neiedomājami perfekti iederas star 3 un 4 daļu. Pieliekot lielāku jēgu 4 daļas sākumam.
0
o-oo
15. aprīlī 20:22
ja roboti nesaaka savaa strarpaa draazties, tad nav veerts skatiities
0
Jāzeps
17. aprīlī 10:40
ZINĀTNIEKI CIVILIZĀCIJAI ir sarūpējuši tik vajadzīgas un pierastas lietas,=elektronika,kompjūteri. Zinātnieki izstrādājot unikālu mikročipu,pavēra ceļu sātanam labprātīgi civilizāciju iedzīt ellē. Dievs ir kultūra,=nau Dieva,nau kultūras. Kāpēc Dievs zinātnieku,kurš neatzīst Dievu,tik radikāli iedala šizofrēniķu kategorijā? Tāpēc,ka Dievs ļoti mīl pēc Paša līdzības radīto, unikālo cilvēku,kā visas radības kroni,šedevru. Visuma Radītāja neatzīšana,negodāšana ir vissmagākais augstprātības,lepnības grēks,=kas sodāms ar mūžīgo elles mājvietu. Dievs gaida =lai cilvēks,arī zinātnieks,no Dieva atvēlēto 70-90-g.fragmentiņu tērētu studējot Bībeli,meklējot Dievu,= labāk nodzīvot dzīvi pieticīgi, bez mersedesa,braukt kaut vai ar zirdziņu,bet sadraudzībā ar Dievu,fokusā,=būt gatavam mūžības eksāmenam. Pastāv liktenīgs riskis,=arhibīskapi,bīskapi,ierindas ticīgie,zinātnieki, mācītāji,teologijas profesori,= tiesas dienā no Jēzus mutes var saņemt šādus vārdus. Mateja Ev.-7-23,=Tad Es Tiem apliecināšu,=Es jūs nekad neesmu pazinis,-eita nost no Manis jūs ļauna darītāji.= iemetiet viņus galejā tumsībā,-tur būs kaukšana un zobu trīcēšana Ar sviedriem un asinīm sarūpēto zināšanu porciju, kam tu veltīji savu dzīvi,pēc nāves nonākot Garīgajā dimensijā,pie Tēva Debesīs,Jēzus šo informācijas porciju,un vēl vairāk, tavā Gara atmiņas kartē ieinstalēs dažu minūšu laikā,un tiks atvērta momentāla visu lietu saprasšana,=kompjūt. princips,-nospied un uzreiz atbilde. Dievs grib,lai bez Viņa vadības cilvēks neko neuzsāk,lai nepazaudēt mūžību. Sātans ar nepārspējamu stratēgisku viltību cilvēkus iesaista ļoti aizraujošās,it kā ļoti svarīgās,sabiedrībai vajadzīgās,labi apmaksātās,prestižās nodarbēs,=piedāvājot slavu,apbalvojumus,izklaidi,bagātību,pēc nāves granīta plāksne,vai cirstu atveidu akmens bluķī, kurš tālak aktivizē elkdievības lāstu,cilvēkam pašam neapzinoties, ka dzīves navigācija ir iestadīta labprātīgi nonākt ellē. (Bībele-vispirms dzenaties pēc Dieva Valstības un Viņa taisnīguma,visas pārejās,jums vajadzīgās lietas taps piemestas) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig (uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=kMRnSs8LEzc
0
Jāzeps
17. aprīlī 10:40
VAI DIEVS ŠĪS PASAULES GUDRĪBU nav novērtējis kā geķību,muļķību,kā šizofrēnijas izplatīšanu ? ZinātniekI,-kuri mīlēja Dievu un pazina Bībeli,=Izāks Ņūtons, Roberts Bolis (ķīmija), Blezs Paskāls, Maxvels ( fizika), Morze, Lords Kelvins, Keplers, Galilejs, Koperniks,Dekarts,Ņūtons,Ampērs un citi. CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa vai seksotraumatologa lekcijas. SAVA VAIGA sviedros tev būs maizi ēst, līdz kamēr tu atkal atgriezies pie zemes, jo no tās tu esi ņemts: jo tu esi pīšļi, un pie pīšļiem tev atkal būs atgriezties.(1-ā Moz.-3-19) JĒZUS TEICA, mācaities līdzību no vīģes koka,- Kad vīģes koks saplauks,= nozīmē,- Izraēla valsts ir atjaunota,- vasara ir tuvu=pasaules gals =KRISTUS OTRĀ ATNAKŠANA ir tuvu pie durvīm. Jēzus saka,-debess un zeme izzudīs, bet Mani Vārdi neizzudīs. (Lūkas Evang. 21-29) “PATIESI, PATIESI ES TĒV SAKU: ja kas nepiedzimst no jauna, tas nemantos mūžīgo dzīvību.” Nikodēms Jēzum vaicāja: “Kā var piedzimt, vecs būdams? Vai tad var otrreiz ieiet savas mātes miesās un piedzimt?” Jēzus paskaidroja,-līdzīgi vējam,dzirdi ka pūš,bet neredzi,=tā arī Sv. Gars,-tevī ienāk,bet tu Viņu neredzi. (mūsdienīgi,-tiek ieinstalēta Dieva bērna genētika) Nikodēms Jēzum jautāja: “Kā tas var notikt.(Jāņa Evanģ. 3-nod.)
0
Jāzeps
17. aprīlī 10:41
Bībele,- ir Kristus Dieva Vārds,=šis Vārds ir taisnis, patiesības etalons,jo tas ir Dieva Vārds. Viss pārejais,kas neatbilst Dieva Vārdam,patiesības etalonam,-Bībelei= ir līks,- falšs atdarinājums. Kāpēc tik strikts nodalījums,=tāpēc kad tikai vienīgās patiesības,informacijas avots= BĪBELE- cilvēku aizved pareiza virzienā,atpakaļ pie Tēva uz paradīzi. Pieņemot citas patiesības macības,(sievas Marijas ikonas pielūgšana,Dieva acīs tas ir elks,==radības pielūgšana,=saules,mēness,horoskopi,astrologija,ekstrasensi,zīlēšana,Pokemoni-go,Vanga,=viss tas,kas atšķirās no Bībeles mācības)-cilvēku noliek zem lāsta, tiek novirzīts prom no mūžības šaurās taciņas,un nolikts uz platā pazusšanas ceļa,navigācija tiek iestādīta ceļā uz elli. Tikai turoties pie vienīgā pareizā informacijas avota,= BĪBELES=,TĀ IR CENA,-lai cilvēks var nonākt atpakaļ pie sava Tēva Dieva svētlaimes mājokļos paradīzē. Bībelē ir pateikts,-bez svētas dzīves neviens Dieva valstību neiemantos. Sātana industrija tonnām un ešeloniem drukā holivudas koprofilijas vērtību kapacitātē,(izņemot mācību)likteņdārza veidošana,bluķa vilkšana,dažādas spēļu,horoskopu,okultisma,buršanās,jogas,budas lekciju grāmatas,tikai ar vienu mērķi,-lai cilvēkam uzspiest grēcīgu dzīves modeli,aizvilkt prom no Dieva,lai cilvēku iedzīt ellē. Dievs cilvēkam dod brīvu izvēli,=turēties pie Bībeles,piekopt svētas dzīves modeli,un nepazaudēt vietu paradīzē,=jeb dzīvot grēkos, un labprātīgi doties uz elli. (uzrakstītais ir saskaņā ar Svēto Garu) Iesaku noklausīties nelielu,unikālu video- https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig https://www.youtube.com/watch?v=zqtuDArlkOI
0
Jāzeps
17. aprīlī 10:41
CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa,vai holivudas seksotraumatologa lekcijas. ĪSI PIRMS KRUSTA NĀVES PILĀTS VAICĀJA JĒZUM,- KAS IR PATIESĪBA ? Kristus Viņam atbildēja,=Es esmu dzimis un pasaulē nācis,lai apliecināt patiesību.Jo tikai Mans Vārds ir Ceļš Patiesība un mūžīgā Dzīvība. (Jāņa Evanģ.18-37) UZMANIET, ka neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu ,kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmspēkiem,bet ne uz Kristu. Viņā mājo visa Dieva pilnība miesā.(Pāv. vēst. Kolosiešiem 2-8) ŠEIT JĀSAPROT sekojošais,- Kristus ir Dievs un Bībele ir Viņa Vārds,= Svētie Raksti=kalpo kā instrukcija,vienīgā pareizā mācība uz planētas zeme,no Dieva mums nodota,=(ar izsmeļošu,ilustratīvu skaidrojumu,arī seksa jomā=Dievs ļoti grib,lai mēs nenonāktu ellē,bet turoties pie Viņa mācības,-mūžību pavadītu kopā ar Dievu Viņa svētlaimes mājokļos).
0
poj
18. aprīlī 15:43
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
Badathors
23. aprīlī 18:06
Kur vēži ziemo?
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi