Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
69 komentāri
Sakārtot:
Kļavu sula
11. jūnijā 12:07
Kaut kas man liek domāt, ka neatkarīgi no laikmeta, kurā dzīvotu Pēteris, viss būtu slikti un mēs visu laiku būtu "uz robežas"
galaktiskais muldoņa
11. jūnijā 12:15
Atceros kā viens otrs planetārs domātājs bīdīja atbalsta tekstus Grabovojam, bet nezinu nevienu tehnoloģiju, kura attīstītos bez cilvēka līdzdalības.
Es
11. jūnijā 12:24
Gudrītis Robinsonītis
je
11. jūnijā 12:25
pareizi!vaijg atveert 5to vertikaalo kanaalu u apmainiities ar informaaciju.uu Grabovojs kursh Beslanas beernus atdziivinaaja ar ir ok
o
11. jūnijā 12:31
Gudri dir.. nav malku cirst.Ierau procedūru istabā spirtiņu gan atlaidīs.
Smiekliņš
11. jūnijā 12:34
Bērnu ārsta viedoklis par IT un izglītību - tas ir īstais, ko vajag publicēt. :)
Juhans
11. jūnijā 12:34
Mūsdienās bez telefona navar.
Broņislava Dzene ( Reinika )paldies
11. jūnijā 12:41
Tā runā tie, kas ir jau citā orbītā, sajaucot visas pasaules gudrības, sevišķi, ja runa ir par okultisma mācībām.
dē.
11. jūnijā 12:45
Nevajag dramatizēt. Reakcija ir -bērni būs. Un tāpat ir smadzeņu attīstība. Ja blakus cilvēks ir neinteresants, tad ko uz vinu lūrēt un ,vai apvainoties. Tās tehnoloģijas jau arī ir kādā saimnieciskā jomā iekļautas.
Lee
11. jūnijā 12:50
Te jau taustiņdrāzēji ļoti "gudrus" komentārus ir sarakstījuši. Es gan piekritīšu, dzīvoju citā zemē, kur aizraušanās ar tehnoloģijām sen jau ritēja pilnā sparā. Nu, glupa paaudze salīdzinot ar manējiem, kuri atbrauca salīdzinoši nesen un dzīvoja pirms tam laukos, un nebija izlaisti ar tehnikas grabažām. Šejienes skolotāji brīnās, kur tik centīgi un radoši bērni gadījušies.
Bebi
11. jūnijā 12:53
Šoreiz parakstos zem katra vārda,lai gan ne vienmēr piekrītu.paziņa reiz teica skaties cik mani mazie gudri,telefonā to un šito māk atrast un dabūt...toties cits pamperī līdz 4 gadiem čurā un nezin kas ir grāmata,skumji
Bebi
11. jūnijā 12:55
Šoreiz parakstos zem katra vārda
O jee...
11. jūnijā 12:57
Elementāri, Vatson! Vidējam aritmētiskam bāleliņam pietiek, ka viņš apgūst "specialitāti", nopelna bišķi naudas un paskatās turku seriālu. Arī sistēmu tas pat ļoti apmierina. Priekš kam domājošas personības? Vajag truli "trauksmes cēlāji". Tas arī ir tas, par ko Pēteris cepās. Plašāk par šo tēmu šeit: http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/zinamais-nezinamaja/berniba-un-berna-dzive-antikaja-pasaule.a104479/
>>>
11. jūnijā 12:57
kļava atpalicis no dzīves, šodienn vairs nav taustiņi bet ir skārienjutīgie ekrāni
ko
11. jūnijā 13:02
Pēteris baigais filozofetājs. Satraukumam nav pamata. Bērni ne tikai spaida gadžetus, bet arī nodarbojas un interesējas par daudz citām lietām. Fufelis, ko saka Kļava.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi