Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
13. janvārī 14:10
Bomži laikam grasās jaunlaulātajiem taisīt "vārtus".
z
13. janvārī 14:34
Patiesība gan jau ir kaut kur pa vidu. Daži tiešām neko nevēlas mainīt un viņiem patīk uz ielas. Pieturās gan nevajadzētu dzīvot.
VIJS
13. janvārī 14:41
VAI TAD NAUDAS TRŪKST KARAĻIEM,IEDODIET,SAKOPIET BEZPAJUMTNIEKUS UN NESĪS PĀRIM SVĒTĪBU
Laa
13. janvārī 15:19
Laikam mans viedoklis būs skarbs, bet ja cilvēkam ir 2 rokas un 2 kājas, tad uz ielas nav ko sēdēt un jāiet strādāt. Tie, kuri invalīdi- jā daudzi negrib ņemt darbā un lieki “čakarēties”. Bet, ja cilvēks ir spējīgs strādāt, tad nu nav iemeslu sēdēt uz ielas, jo daudzi negrib strādāt pa minimālo, labāk sēdēs uz ielas, dzers un neko nedarīs. Dažam labam pa dienu samet vairāk naudas nekā cits pa dienu nopelna strādājot. Tā lūk. Slinkums.
Amorāli.
13. janvārī 15:35
Bet ko ta pats princis ir izdarījis, lai tiktu pie bagātības? NEKO. Viņš vienkārši piedzina karaliskā ģimenē un nekas vairāk. Bet redz tagad dzīsim bezpajumtniekus, jo redz IZLUTINĀTS puika grib tērēt TAUTAS NODOKĻU NAUDU, lai uzspēlētu KĀZAS. LAi bagātību atdod tautai, bet PATS LAI IET STRĀDĀT FABRIKĀ.
māris
13. janvārī 15:39
kur paliek izslavētā britu demokrātija ?
padoms-VIJS
13. janvārī 16:01
Ejiet un palīdziet. Uz labdarību visskaļāk aicina tie, kas neziedo ne centa. Viens jūtūberis Rīgā jau pamēģināja palīdzēt 27 gadus vecam bomzim, sagādāja pajumti un darbu, bet šis nebija tik stulbs, lai ietu strādāt - no viņa viedokļa.
nu,bet
13. janvārī 16:04
kāpēc gan, tā taču daļa sabiedrības, kāda jau ir
elna
13. janvārī 16:27
Kas tie par karaliem,ja sez uz cilveku nodokliem,ari lai iet stradat! Bezkaunigi!Zemestrice visus panems,parastos un ari karalus sez lidz!
...
13. janvārī 17:14
''Investīciju baņķiera'' Rungaiņa idejas dzīvo un uzvar arī Latvijā ...
man nemaz vinu nav zel
13. janvārī 18:02
Anglijaa darba cik uziet un ari leti var noiret istabinu, taa kaa sitie visi slaisti, narkomani un alkoholiki ir jadzen prom, jo vini neko negrib darit, tikai, lai visi viniem palidz! Vispirms pasam sev ir japalidz! Fabrikas vienme vajag stradniekus, sitie maitas tak neies stradat!
Andris Zviedrs
13. janvārī 18:15
Kapec Stjuarts nedzivo pie mammas ? Uz ielas jautrak.
...
13. janvārī 18:32
Varat manas domas apstrīdēt. Lielākā daļa no bomžiem ir sliņķi. Tikai neliela daļa no viņiem ir cilvēki kuriem ir iestājies dzīves apnikums vai ir dzīves pabērni.
x
13. janvārī 18:47
kāpēc tas viens nedzīvo pie mātes, kas viņu katru dienu apciemo? un palīdzību taču pašvaldība arī piedāvā - 20 jūdžu attāluma?
Jāncis
13. janvārī 19:16
Ubagi visos gadsimtos ir bijuši... Katra cilvēka paša izvēle! Nekas nav man pret viņiemm bet nu kaut kādai cieņai ir jābūt un par to es domāju kā tajās bildēs kur džeki pieturās izmitinājušies un māju priekšas tas gan nav vairs labi sēžat krūmos vai skvotējat.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi