Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
666
11. janvārī 17:06
Pirmā rindkopa feini sarakstīta. Citiem vārdiem: ja tu taisi salmu lelles par 380 eiro mēnesī, tad viss līdz pēdējam centam jāatdod valstij ("...ne mazāk par 380").
>>>>666
11. janvārī 17:20
labi būt valstij ,skaiti tik meslus un vicini pātagu
es
11. janvārī 17:24
Es ar neko nesapratu.380 ir un visi jāatdod?
valdis
11. janvārī 17:32
Cik jāmaksā pašnodarbinātajam ja samaksājot visus rēķinus un paēdot nekas pāri nepaliek.To laikam neviens nezin.
Nu acimredzot
11. janvārī 17:36
No tiem 380,-euro tas procents jamaksa!Bet lai nekljuditos labak nemaksat neko!Un pashnodarbinatajam sava nauda janopelna nevis vinjam kads to ziedo vai davina!Ta ka katrs cents ir uzskaite!
konforta zonā
11. janvārī 17:44
labāk ir strādāt budžeta darbiņos un nečakarēt sev dzīvi
54.13% jāatdod no 380EUR
11. janvārī 17:59
No 380 jāatdod 118.29 soc.nodoklis (t.i. 31,13%), kuru jāmaksā reizi ceturksnī + IIN pēc gada deklarācijas iesniegšanās, kuru jāmaksā vienu reizi gadā 23% apmērā no saviem kopējiem ienākumiem.
Izklausas neizdevigs
11. janvārī 18:18
Tas pashnodarbinata statuss.Un ja nenopelna tos 380,-ko tad?Privataja biznesa jau nav tik vienkarshi!Shodien tev ir klienti,rit nav!Baigi daudz valsts grib!Vienigais,ka gudrs uznjemejs neuzradis visus ienakumys!Tikai lidz kadai noteiktai robezhai!Bet nevar jau salidzinat pashnodarbinato frizieri,kur tapat jamaksa par marerialiem,un darbs atkarigs no klienta velmem,un pie kam darbs nav no vieglajiem,vai notaru,kyr katrs papirits maksa divciparu zimes ,un ir ari trisciparu.
BOB
11. janvārī 18:20
nu nebalsojiet vairs vēlēšanās par šo Valdību , īpaši ZZS Mafiju, taču visu iznīcina! Vienīgā cerība , ja visi balsotu par ko jaunu!
valdis
11. janvārī 18:28
Pašnodarbinātājs pats strādā ,pērk instrumentus,īrē telpas meklē klientus un par to vēl kādam jāmaksā par savu darbu.
liga
11. janvārī 18:30
ieņēmumi mīnus izdevumi = 380 euro, tad ir jāmaksā VSAOI! Tak izlasiet! Ja nav mēnesī peļņa 380 euro, tad nav jāmaksā par to mēnesi !
Marta
11. janvārī 19:05
Lai man pasaka valsts ,kāda iemesla pēc man no paša izveidota uzņēmuma , vienalga cik tas liels vai mazs , man kaut kas ir jāmaksā valstij? Man šī valsts neko nav devusi , ne naudu ,lai es uzsāktu , ne ko. No manīm nepārtraukti tikai pieprasa ,palielina -līdz riebumam tas viss. ceļus nevar salabot ,lai cilvēki normāli varētu braukt. katru gadu slēdz skolas , slēdz slimnīcas , viss paliek mazāk un mazāk , bet nodokļi tikai aug un aug . Kam ir vajadzīga tāda valsts ? ?? Man nē.
no laukiem
11. janvārī 19:06
...nu es oficiali sataisu 350 eirikus un parējais man kabatā un lai vid iet diriģēt,gada beigās samaksāju pasu minimālāko summu,tā lūk!Par mani neviens nedomā un arī es par nevienu nedomāju.
Pilnigi piekritu gan Martai gan no laukiem
11. janvārī 19:26
Un vispar,ja ir tada iespeja,protams tas atkarigs no darba profila,sastradat klientus un pec tam to pashnodarbinato klapet ciet!Ja tu esi frizieris,manikire,nadietis,santehnikjis,prechu izplatitajs vai pardevejs,automehanikjis ,shuvejs utt.un ja tavi klienti ir ar tevi apmierinati!Tu mierigi vari stradat pats prieksh sevim un nerakstit nekadas atskaites un nechakaret pratu sev.Vienigais,ka nedrikst likt slydinajumus interneta!Bet ta varetu but viss normali!Veiksmi!Mums nav jauztur augshajstavoshie liekezhi!
reālists
11. janvārī 19:28
Tak nemaksājiet šai valstij neko-ja vien ir vismazākā iespēja apčakarēt kroplo sistēmu tad dariet to acis nepamirkšķinot!!! Šī valsts nevienam neko nav devusi ( izņemot represijas pret savu tautu ) un nekad neko nedos!!! Varbūt kādreiz kāds spēs pacelt tautu un tauta pati paņems no šodienas treknajiem un pēdējos 25 gadus valsti valdošajiem laupītājiem !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi