Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
oz
2017. gada 7. decembrī 07:25
īrēt auto vajag normālā,lielā un pārbaudītā autonomas uzņēmumā!
Ronis
2017. gada 7. decembrī 07:59
Jā nomnieks atzīts par patērētāju, tad šķīrējtiesa var iet un "ieziepēties".
h
2017. gada 7. decembrī 08:00
Normalas auto nomas ari normali maksa, tapec videjais latvietis iet pie Vasjas kas pa 10 eiro izire lielako luzni. Vispar jau normali butu, ja pie auto nomas varetu iegadaties apdrosinasanu, kas nonem irniekam pasriskus.
upss
2017. gada 7. decembrī 08:02
Lielās firmas kas nomā auto bieži vien ir ar lieliem defektiem bet skates ir , taisni jābrīnās kā auto ar ļoti sliktām bremzēm var to iziet ( bremzēja viens priekšējais un nedaudz viens aizmugurējais ritenis) bampers knapi turējās , bagažnieks netaisījās vaļā , riepas nodilušas . Kad zvanīju firmai un teicu ka braukšu uz CSDD teica lai brauc atpakaļ , došot citu
aaaa
2017. gada 7. decembrī 08:04
bet toties viņiem izdevīgi!Tā šajā valstī ir pilnīgi visās jomās!"Iegriezt"cilvēkam!
Pensis
2017. gada 7. decembrī 08:07
PTAC skaidrojums: “PTAC informē, ka pakalpojuma sniedzējs nedrīkst piedāvāt tādus noteikumus, kuri neatbilst Patērētāju tiesību aizsardzības likumam. PTAC guļ? PTAC rīcība - brīdinājums par nepieciešamību noteiktā termiņā mainīt līguma nosacījumus, pēc tam sods 5000 eiro. Ja PTAC neaizstāv patērētājus, tad jānomaina tā vadītāja Baiba Vītoliņa par viņas neatbilstību amatam', jo ir konstatēti konkrēti patērētāju tiesību pārkāpumi un tie ilgstoši netiek novērsti. Jāizmaina likumdošana, lai visi un visu veidu patērētāju līgumi būtu apstiprināti PTAC.
xxx
2017. gada 7. decembrī 10:43
Musu valsti iznomatajs nav pasargats vispar - nomas autinus nezelo mauc pa visam bedrem, apmalem, pazud ar auto, nemaksa, sasit un pamet, piedirs un piepipe. Policija neko nedara - viniem stav veselas cupas ar iesniegumiem no auto iznomatajiem bet nekada rezultata. Vel klienti sataisa radaru un stavesanas sodus, nemaksa par maksas celiem un tiltiem arzemes. Ir pat dazi kas pamanas samainit dargas rezerves dalas (augstspiediena suknis utt) ar defektivam no saviem autiniem. Un tomer vel atrodas tadi kas megina kacat pravat? Man ludzu autinu par 10eur diena bet ar pilnu kasko un vel lai varu iesudzet jus tiesa ja kkas atgadas manas vainas del. Un obligati dodiet man ceku bet garantijas summu no kreditkartes es jums nelausu nonemt jo man tadas nav jo algu sanemu aploksne. Forsi! :)
Iznomātājs
2017. gada 7. decembrī 13:20
Nopērc pats, tad redzēsi kā nauda aiziet! Ja pie mums tiesas strādātu normālā ātrumā, tad šķīrējtiesu nebūtu vajadzība līgumos izmantot. Tas nav tikai auto nomā, bet arī citās nomās. Viena lieta ir iznomāt, bet pavisam cita, saņemt atpakaļ to pašu nomas objektu tādā pašā stāvoklī, kāds tas bija pirms iznomāšanas (nav runa par apzinātu iznomātāja krāpniecību, uzdodot iepriekšējus defektus par nomnieka radītiem) vai vispār to saņemt, saņemt nomas maksu no nomnieka. Reizēm nomnieku, kurš ir piebeidzis nomas priekšmetu, nemaksā par tam nodarītiem bojājumiem vai nemaksā nomas rēķinu, pie saprāta var vest tikai kriminālas metodes, šķīrējtiesa ir vēl ļoti "maigs" instruments. Nu ko, ja šķīrējtiesa ir prettiesiska, tad kāpēc tā nav aizliegta ar likumu? Kura banka savos līgumos piedāvā kaut ko citu, izņemot Komercbanku šķīrējtiesu? Kāpēc bankas drīkst, bet citi nē? Bankas nepārkāpj patērētāju tiesības, bet pārējie pārkāpj?
to Iznomatajs
2017. gada 7. decembrī 13:28
Nesagrozi faktus. Nav runa par skiireejtiesu vispaar, bet par iznomaataaja nodobinaatu kabatas skiireejtiesu.
Pārsteigtais to oz
2017. gada 7. decembrī 13:51
oz īrēt auto vajag normālā,lielā un pārbaudītā autonomas uzņēmumā! Būšu ļoti pateicīgs, ja uzrakstīsi nosaukumu kaut vienam "normālam, lielam un pārbaudītam autonomas uzņēmumam", kura līgumā nav iekļauta šķīrējtiesas klauzula vai kādas citas riebeklības! Kā jau minēts rakstā, problēma bija tā, ka šķīrējtiesas klauzula bija ietverta pilnīgi visu uzņēmumu līgumos!
Iznomātājs
2017. gada 7. decembrī 14:09
Vēlreiz uzmanīgi izlasi rakstu. Tikai tā pirmajā rindkopā ir izteikts pieņēmums par it kā iznomātāja dibinātu šķīrējtiesu. Tālāk ir ķidāta šķīrējtiesas kā tādas izmantošana līgumos. Un kurš, Tavuprāt, ir dibinājis Komercbanku šķīrējtiesu, ja ne pašas komercbankas vai komercbanku asociācija un kā intereses šī šķīrējtiesa 99,9% gadījumos aizstāv?
UZMANĪBU !!!
2017. gada 7. decembrī 14:33
"Autoliene" ir krāpnieķi ar pēdējām grabažām ! Atrodas netālu no "Spices". Varbūt ka jau mainija vārdu deļ tā ka krāpās.
Arī iznomātājs
2017. gada 7. decembrī 14:48
Normāli var strādāt ar rietum ārzemniekiem un 10% no mūsējiem klientiem,izbraukušajiem tai skaitā(kautgan arī tur ir idiņi no laukiem ,kuri pārdzerās un nezin ko ar to auto dara un kur aizmirsuši). Tāda realitāte!Atvainojos ,bet pārējie 90, kaut ko izdomā kā apčakarēt iznomātāju visās jomās +Casko .octas,rezerves daļas, degvielas sadārdzinājums:(Mūsu likumi neaizstāv uzņēmējus, bet dod vaļu pāridarījumiem un iznomātājs neko nevar izdarīt, tāpēc katrs sastāda tādus līgumus,tie kopēti un pārkopēti no citiem, kaut par to šķīrējtiesu dadzi nesaprot.Interesanti , bet vai citās jomās vai tad nefigurē ,,šķīrējtiesa,,?
13
2017. gada 7. decembrī 17:41
Pie spices ie nomataji zagli un krapnieki masinas nodzitas un vel aizdedzes atslegas ielauztas un kad tu panem tadu un tev paliek atslegas daļa aizdedze un vini pasaka ka tu nolauzi un drosibas naudu neatgriež zagli pedejie
13
2017. gada 7. decembrī 17:42
Pie spices ie nomataji zagli un krapnieki masinas nodzitas un vel aizdedzes atslegas ielauztas un kad tu panem tadu un tev paliek atslegas daļa aizdedze un vini pasaka ka tu nolauzi un drosibas naudu neatgriež zagli pedejie

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi