Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
13. janvārī 14:23
Ja nav kur likt, lai ved uz Jēkabpils Kena parku.
Vācējs
13. janvārī 14:59
Novāca Diānu un aizvāks statuju
cubus
13. janvārī 18:30
Atkal ir uzpeldējis mūsu valodnieku kārtējais šedevrs - "pasūtinājusi". Tad jau arī pajautinājusi, un tā tik uz priekšu.
grammaticus > cubus
13. janvārī 18:57
Ja tu nezini starpību starp "pasūtināt" un "pasūtīt", tad informējies pie gudrāka. Citādi kāds tevi var pasūtīt...
Nika
13. janvārī 21:54
Man atkal interesētu uzdot jautājumu valodniekiem par vārda "Aizvākt" pielietošanu. Vai "aizvākt" nav tomēr nenosauc vardarbīgi procesu, un nebūtu šoreiz pielietojams? Kā būtu ar "pārvietot", "demontēt" u.tml."? Griež ausi tas "aizvākt". Aizvākt var suņa kaku no savas rožu dobes. Bet kaka nav princese Diāna.
Lolita
14. janvārī 00:50
Pasutinat var kapostus uz jauno gadu.Tapat ka tadi idiotismi ka ieveleties,aizvakt un ievertet.....
nu, nu
14. janvārī 14:29
grammaticus Būtu labi, ja pirms komentāru rakstīšanas pabeigtu kaut sākumskolu. Latviešu valodā NAV tāda vārda vai vārda formas "pasūtināt". Tā ir mazizglītotā, visvairāk tikai ar īsziņu palīdzību komunicējošā kontingenta kārtējā runas pērle. Pie tam, agresīvā mazizglītotā kontingenta, kurš pat nevēlas pareizi iemācīties.
Humānists
14. janvārī 22:26
Beidzot, pieklājīga sabiedrībā nav vietas ne tās krāpnieces un staigules diānas, ne viņas jākļa čurbana farata, mahmuda, (vai kā to mēslu sauca, pie kājas), statujām. Karaliskā ģimene darīja pareizi, ka atteicās savulaik no iepirkšanās tajā pārcenotajā lidlā. Karaliene pareizi darīja, ka viņu nemīlēja.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi