Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
ne dienu bez fakenews ?
13. janvārī 00:05
"Sociālajos medijos plaši tika izsmiets" - meli. Lasiet françu medijus! Feministu murgi te nav cienjà.
Fghkifsxvhh
13. janvārī 04:08
Sociālie mediji nav tas pats, kas mediji.
...
13. janvārī 10:29
Drīz tās feministes pašas lūgs atļauju večiem, jo tie neuzdrīkstēsies pat paskatīties uz sievietēm.
Ja tas būs aktuāli !
13. janvārī 10:37
Vīrietim jāsaprot - ja būs līgums , kas dos cerību uz Viriesha mantu , naudu ! Var palikt bez " biksēm "! BEZ " biksēm " arī nebūs vajadzīgs pat bez silikona pupiem un citam vietām ;))).
Rietumu stulbums!
13. janvārī 11:00
Ko var ņemties! Tad vajag aizliegt seksu vispār un ja atklājies, ka kāds ar to nodarbojies, ņemt un sodīt! Citādi protestē pret priekšspēli, bet seksu atļauj! Tad jau tas vairs nav sekss, bet izvarošana!
Teodors
13. janvārī 11:36
Protams, vīrieši nedrīkst uzmākties feministēm, un arī nevajag to darīt. Visi mēģinājumi vairot šo sugu, uzskatāmi par noziegumu pret cilvēci un veselo saprātu!
Keepo
13. janvārī 13:07
Tas nu gan nav nekas jauns. Laulība taču arī ir līgums. Un kādreiz pirms kāzām neseksoja.
Humānists
13. janvārī 17:28
Es tos visus producentus saprotu un atblstu, ja kas. Iedomājieties jums ir viena loma filmai, bet uz to kandidē bars pustalntīgu viduvēju aktrišu, kā noteikt kurai to lomu iedot, protams ka tai kura pirmā vai labāk atsūkās vai citādi iedos, tai arī tiks tā loma Loģiski vai ne. Nekāpēc tās visas aktrises aizmirst par savu tikumību, kad jākāpj slavas olimpā, bet vēlāk sūdzas, ka tām seksuāli uzmāčas, a es te prasu?
spriidiic
14. janvārī 01:11
Varbūt viseiropas mērogā komisāri var noteikt tādu kārtību , ka izejot ielās , tās , kuras nevēlas tkt aizskartas vai būt uzmanības vērtas , ar kādu karodziņu staigā? Jo , patiesībā, Viņas ir bīstamas sabiedrībai ar savu pagrīdes darbību.
Nu es
14. janvārī 10:49
Es ar so ligumu apstiprinu ka dzilak nespraudishu jo ta bus muzaksanas , spraudishu lidz puesi un ar piekrishanu no otras puses vai pagasta domes

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi