Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
35 komentāri
Sakārtot:
Noyb
14. novembrī 19:40
Bet nav jega informet ja personas kas lasa sadas zinas pagaidam joprojam neko nevar izdarit..pienaciet tad kad vares VAI pazvaniet uz Karmas centrali..nr nezinu.
1
Nu
14. novembrī 20:06
kolosāli! Paskaidrojiet lūdzu kā 11gadu vecumā varētu būt pieļaujamas brīvprātīgas seksuālas attiecības (izņemot austrumu tautas, kurām šī novirze ir normāla). Jā, nu nav vārdu...ārprāts...
2
aikuts birsims
14. novembrī 20:10
Nu re,franču likumi vienmēr atbalstījuši pedofilus un jums taču tik ļoti raudat pēc eiropas vērtībām.Nu pederasti jau ir legalizēti in nostādīti augstāk par veseliem ļaudīm,tagad kārta pienemt likumus lai legalizētu bērneļu pisējus.Uz to jau arī iet.Overtona logs jau iedarbināts līdz trešajam līmenim.Daudz vairs nav atlicis,kad pedofīli ar cēli paceltām galvām arī izies savā gājienā.
13
aikuts birsims
14. novembrī 20:13
liidziigos apstaaklos rados arii es....tikai izvarotaajs bija manas maates-leetas krievu maukas braalis!
21
mikus
14. novembrī 20:18
Es esmu soka par eiropas likumiem.Arprats-savadak to nenosauksu.Vai mes lieliem soliem ejam uz totalo pagrimumu,tad jau pasaules gals ari nebus talu jamekle.Tad jau pareizi ir,ka Kali Jugas era sak rullet pilna spara.Un ka saka zinataji,talak bus vel trakak.Neminesu te visas sausmas kas mums tiek gatavotas,un tas ir pilnigi reali.
3
aikutam
14. novembrī 20:22
Un es domāju,kur tāds kroplis radies?
3
Riri
14. novembrī 20:31
Drausmīgi, ko tikko lasīju, vienkārši pretīgi un briesmīgi. Slima Izvarotāja tiesības tiek nostādītas augstāk, nekā cietušā. Kas vispār notiek šajā pasaulē...Tie, kas pieņem šos likumus tiešām ir saprātīgi cilvēki? Grūti noticēt. Ar kuru galu vispār tiek domāts..
2
.
14. novembrī 20:34
Vai tiesa ir adekvāta????? Kāda abpusēja vienošanās starp bērnu un izvarotāju???
2
aikuts birsims
14. novembrī 20:45
Kā jums nav kauna. Mans mamma nav lēta mauka, kas stājusies dzimumattiecībās ar brāli. Mans mamma katru dienu vatenī un laptjos brida uz centālo bazaru tirgot spirķiku, vodočku i sigareti.
14
hipotēze
14. novembrī 21:01
"izņemot austrumu tautas, kurām šī novirze ir normāla" -------- Varbūt tie arī ir kādas austrumu tautas pārstāvji, kas Francijā ir nesen.
1
visiem moralizētājiem
14. novembrī 21:11
visi moralizētāji un lielie nosodītāji- NEKUR nebija teikts, ka tur būtu vardarbība!
29
nemoralizetājs
14. novembrī 21:27
11 gados bērnam par seksu ir maza nojausma, lidz ar to par piekrišanu nevar būt ne runas. Cūka izmantoja meitenītes nezināšanu .
2
OTTO
14. novembrī 21:33
Laikam būs jābrauc izdrāzt to tiesnesi...
2
aikuts birsims
14. novembrī 21:35
Visiem moralizētājiem. Nuja.Varbūt bērns ko nesapratīs un pateiks jā un tu šo ņemsi priekšā? Nošaut vajag tādus kas ņemas ar vienpadsmitgadīgiem bērniem,ko tur vajag pierādīt?
2
bravo!
14. novembrī 21:55
Musulmanu viduslaiku tradicijas strauji iesolo Eiropas likumdosanaa!
2

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi