Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
9 komentāri
Sakārtot:
ZB
21. aprīlī 08:11
Nesaprotu, kādēļ presē teroristu banda "Daesh" tiek godāta par "islāma valsti"!? Kādēļ jāpopularizē šo slimo muslimu murgainie sapņi?
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:14
DZĪVĪBA IR TUR,=kur ir mīlestība, paklausība Dievam,=kur nau paklausības ,tur ir ceļš uz elli. Bībele skaidro,=sākumā bija Vārds,-un Vārds bija pie Dieva. Visam sākums, pamats ir Dieva Vārds,-nav Vārda,nav dzīvības,-ir nāve,elle. Tikai tam,ko Dievs plāno,tiek dāvāta mūžības genētika. Tikai divu cilvēku milestībā radies auglis saņem mūžības Dieva genētiku. Apaugļojot sievieti mākslīgi,var radīt jauku,gudru,izskatīgu bērnu,-bet viņam nebūs Dieva mūžīgās dzīvības genētikas,viņam mūžība būs ellē,kā visiem tiem,kuri pēctecībā ir dzimuši no Ābrahāma ārlaulībā ar kalponi Hagari dzimušā dēla Ismaēla atzara. Par cik šis Ismaēls nebija Dieva plānots un gribēts bērns,-tāpēc visām musulmaņu tautām nepieder mūžīgās dzīvības genētika,=vieta ellē. NO pasaules sākuma līdz pasaules galam pastavēs naids,-kari genētiku starpā. Antikrista genētika mūžīgi ienīdīs,karos ar Dieva genētiku. Spilgts piemērs Vecajā Derībā,-Ābels mīlēja Dievu,-pienesa upurim,visjaukāko,vistreknāko jēru. Dievs Ābela upuri atzina. Kains ar antikrista genetiku pienesa Dievam 2-ās škiras dārzeņus,-Dievs Kaina upuri neatzina. Kaina seja no dusmām pietvīka,Kains teica brālim Ābelam,noiesim uz tīrumu,un tur viņš nokāva savu miesīgo brāli Ābelu. Hērods,(sātans)Bētlemē un tās apkaimē, lai neitralizēt bērniņu Jēzu Kristu, pavēlēja apkaut visus 2-gadīg.zēnus. Kāpēc miljoni ASV un Eiropas pilsoņu, Merkele,Vatikāna mafija mīl musulmaņus,=visi,kuri ir atmetuši,nemīl Jēzu Kristu,=mīl musulmaņus,=viņiem ir kopēja,arī Hitleram antikrista genētika. Jēzus Vārdi,=dadžu krūms nekad nevar ražot vīnogas,=sātans nekad nevar sadzīvot ar Dievu,=Eiropieši nekad nevar un nevarēs, ilgstoši patīkami justies kopā ar musulmaņiem. (uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig https://www.youtube.com/watch?v=tcO1viZb5UM https://www.youtube.com/watch?v=aFBrNCzNG7A
0
viela pārdomām
21. aprīlī 09:53
Vai tas gadījumā nevarētu būt futbola kluba Real Madrid futbolists Karims Benzema?
0
jaa
21. aprīlī 10:30
pamaniijaat ka visiem teroristiem paarsvaraa ir 20 -30 gadi , nevis 50 gadi -tas noziimee ka tie teroristi zombee jaunatni, apmaaca utt nozombee gados jaunus cilveekus kluut par teroristiem , un briinos kaa 20-30 gadiigiem cilveekiem nav zheel iet naavee pasiem spridzinot kaut k0 -viņi tachu saprot ka arii pashus var nonaaveet arii -tas noziimee ka viņi ir galiigi galiigi atsaldeeti un vienaldziigi pret visu , no ne kaa nav bail -un mums te taadus nevajag atsaldeetos ,jau pilna Eiropa ar taadiem, man jau bail uz Vaaciju, Belgiju vai Franciju ekskursijaa aizbraukt, tas nav normaali -nevar celjot pa Eiropu mieriigi ,jaapiedomaa, vai paliksi dziivs- tas nav labi vairs
0
Ragnars Spiciņš
21. aprīlī 10:32
kapeec izlaida aatraak no fietuma? vajadzeeja atseedewt visu terminu!
0
pooo
21. aprīlī 10:41
pray4paris ptfuu ble paši tie cuckoldi vainīgi. turpiniet vilkt melnos iekšā un izbaudiet.
0
apsveicu
21. aprīlī 10:42
Prime Minister Manuel Valls said that France must “learn to live with terrorism”. Tāda ir cuck gej,liberālā Eiropas nākotne.
0
aha
21. aprīlī 10:44
secinājums - islāmistus nedrīkst izlaist no cietuma!
0
aha ======+++===== Jazeps
21. aprīlī 12:04
Ar darba bites čaklumu, līdz==95 %==repliku satura LV-ziņu port.= APOLLO=,tagad arī =KASJAUNS.LV=,imitējot Latvieti,ar hameleona veiklību mainot pseidonīmus,= šo mazās LV-nācijas prāta nozombēšanas uzdevumu veic LV- dislocētā īpašo uzdevumu rotējošā virsnieku dežūrgrupa ar brigadieri (niks-Anonīms) vadībā. Repliku koprofilais saturs norāda uz virsnieku intelektu,viņu melno dvēseli,=jo dadžu krūms nevar ražot vīnogas.(viņiem ir spēja ne sēv,bet katram noteikt diagnozi,iedot padomu) Portālā =APOLLO=Jāzepam piekļuve nobloķēta. Šīs īpašo uzd. brigādes mērķis ir,=ar koprofilo inform.nozombēt,apstulbot nelielajai LV-nacijai prātu,izsist no līdzsvara,lai cilvēks nonāktu nekontrolējamā apjukumā,==iznākumā==paverdzināt. LV-ir 65-tūkstoši Kristus sekotāji,kuri pielūdz Dievu Garā un patiesībā,=mums nekas nedraud, Dievs solīja,ja mīlesim Jēzu Kristu,turpināsies lūgšanas,mums sekos izaugsme.(atklaja Sv.Gars)
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi