Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
19 komentāri
Sakārtot:
Treva
21. aprīlī 07:46
Prioritāte, tiem neliešiem kuri zog noklausās un melo, melo, melo visai pasaules sabiedrībai, ir skaidra. Tas ir svarīgāk par terorismu, jo tie nelieši terorismu arī finansē un ir iemesls caur savukārt šiem mekiem iebrukt un izlaipīt jebkuru pasaules valsti! Bet pienāks brīdis, kad viss tas murgs sabruks, nekas nav mūžīgs!
0
ome
21. aprīlī 07:49
Tie maitas ir grib aizturēt un nogalināt asanžu, jo asanžs publicēja visu taisnību par ameriku, ja? viņš izstāstīja visu taisnību par amerikāņu špiegiem un amerikāņu karu afganistānā, ja?
0
īpaši stulbs
21. aprīlī 07:55
Uz Zviedriju tiešām braukt nevar. Izdos ASV kak piķ daķ!
0
tam
21. aprīlī 08:18
prusakam patvērums vien kremļa sienā .
0
smiekli nāk
21. aprīlī 08:18
Baigie slepenie dienesti - nevar pat aizsargāt prezidenta kandidāta e-pastus.
0
Fib
21. aprīlī 08:19
Asnažu jau sen vajadzēja aizturēt ,nav ko valsts nodevējam un par izvarošanu apvainotam pa pasauli bēguļot.Sods jasaņem.
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 08:29
teroristiem un slepkavám prioritátes slépt savus darbus.Tápéc nepieciešams sacerét pekstinus.Vienigi latvijas atsaldeni atbalsta asv noziedzigo režiumu ar prieku.Jo latvija ir fašistiska valsts.Citur pasaulé vinus tikai pacieš ká zobu sápes.
0
shs
21. aprīlī 08:46
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
bistams dzivnieks=96 gadi,čakls=Jāzeps
21. aprīlī 10:04
Ar darba bites čaklumu, līdz==95 %==repliku satura LV-ziņu port.= APOLLO=,tagad arī =KASJAUNS.LV=,imitējot Latvieti,ar hameleona veiklību mainot pseidonīmus,= šo mazās LV-nācijas prāta nozombēšanas uzdevumu veic LV- dislocētā īpašo uzdevumu rotējošā virsnieku dežūrgrupa ar brigadieri (niks-Anonīms) vadībā. Repliku koprofilais saturs norāda uz virsnieku intelektu,viņu melno dvēseli,=jo dadžu krūms nevar ražot vīnogas.(viņiem ir spēja ne sēv,bet katram noteikt diagnozi) Portālā =APOLLO=Jāzepam piekļuve nobloķēta. Šīs īpašo uzd. brigādes mērķis ir,=ar koprofilo inform.nozombēt,apstulbot nelielajai LV-nacijai prātu,izsist no līdzsvara,lai cilvēks nonāktu nekontrolējamā apjukumā,==iznākumā==paverdzināt. LV-ir 65-tūkstoši Kristus sekotāji,kuri pielūdz Dievu Garā un patiesībā,=mums nekas nedraud, Dievs solīja,ja mīlesim Jēzu Kristu,turpināsies lūgšanas,mums sekos izaugsme.(atklaja Sv.Gars)
0
Jāzeps
21. aprīlī 10:05
ZINĀTNIEKI CIVILIZĀCIJAI ir sarūpējuši tik vajadzīgas un pierastas lietas,=elektronika,kompjūteri. Zinātnieki izstrādājot unikālu mikročipu,pavēra ceļu sātanam labprātīgi civilizāciju iedzīt ellē. Dievs ir kultūra,=nau Dieva,nau kultūras. Kāpēc Dievs zinātnieku,kurš neatzīst Dievu,tik radikāli iedala šizofrēniķu kategorijā? Tāpēc,ka Dievs ļoti mīl pēc Paša līdzības radīto, unikālo cilvēku,kā visas radības kroni,šedevru. Visuma Radītāja neatzīšana,negodāšana ir vissmagākais augstprātības,lepnības grēks,=kas sodāms ar mūžīgo elles mājvietu. Dievs gaida =lai cilvēks,arī zinātnieks,no Dieva atvēlēto 70-90-g.fragmentiņu tērētu studējot Bībeli,meklējot Dievu,= labāk nodzīvot dzīvi pieticīgi, bez mersedesa,braukt kaut vai ar zirdziņu,bet sadraudzībā ar Dievu,fokusā,=būt gatavam mūžības eksāmenam. Pastāv liktenīgs riskis,=arhibīskapi,bīskapi,ierindas ticīgie,zinātnieki, mācītāji,teologijas profesori,= tiesas dienā no Jēzus mutes var saņemt šādus vārdus. Mateja Ev.-7-23,=Tad Es Tiem apliecināšu,=Es jūs nekad neesmu pazinis,-eita nost no Manis jūs ļauna darītāji.= iemetiet viņus galejā tumsībā,-tur būs kaukšana un zobu trīcēšana Ar sviedriem un asinīm sarūpēto zināšanu porciju, kam tu veltīji savu dzīvi,pēc nāves nonākot Garīgajā dimensijā,pie Tēva Debesīs,Jēzus šo informācijas porciju,un vēl vairāk, tavā Gara atmiņas kartē ieinstalēs dažu minūšu laikā,un tiks atvērta momentāla visu lietu saprasšana,=kompjūt. princips,-nospied un uzreiz atbilde. Dievs grib,lai bez Viņa vadības cilvēks neko neuzsāk,lai nepazaudēt mūžību. Sātans ar nepārspējamu stratēgisku viltību cilvēkus iesaista ļoti aizraujošās,it kā ļoti svarīgās,sabiedrībai vajadzīgās,labi apmaksātās,prestižās nodarbēs,=piedāvājot slavu,apbalvojumus,izklaidi,bagātību,pēc nāves granīta plāksne,vai cirstu atveidu akmens bluķī, kurš tālak aktivizē elkdievības lāstu,cilvēkam pašam neapzinoties, ka dzīves navigācija ir iestadīta labprātīgi nonākt ellē. (Bībele-vispirms dzenaties pēc Dieva Valstības un Viņa taisnīguma,visas pārejās,jums vajadzīgās lietas taps piemestas) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig (uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=kMRnSs8LEzc
0
Jāzeps
21. aprīlī 10:06
VAI DIEVS ŠĪS PASAULES GUDRĪBU nav novērtējis kā geķību,muļķību,kā šizofrēnijas izplatīšanu ? ZinātniekI,-kuri mīlēja Dievu un pazina Bībeli,=Izāks Ņūtons, Roberts Bolis (ķīmija), Blezs Paskāls, Maxvels ( fizika), Morze, Lords Kelvins, Keplers, Galilejs, Koperniks,Dekarts,Ņūtons,Ampērs un citi. CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa vai seksotraumatologa lekcijas. SAVA VAIGA sviedros tev būs maizi ēst, līdz kamēr tu atkal atgriezies pie zemes, jo no tās tu esi ņemts: jo tu esi pīšļi, un pie pīšļiem tev atkal būs atgriezties.(1-ā Moz.-3-19) JĒZUS TEICA, mācaities līdzību no vīģes koka,- Kad vīģes koks saplauks,= nozīmē,- Izraēla valsts ir atjaunota,- vasara ir tuvu=pasaules gals =KRISTUS OTRĀ ATNAKŠANA ir tuvu pie durvīm. Jēzus saka,-debess un zeme izzudīs, bet Mani Vārdi neizzudīs. (Lūkas Evang. 21-29) “PATIESI, PATIESI ES TĒV SAKU: ja kas nepiedzimst no jauna, tas nemantos mūžīgo dzīvību.” Nikodēms Jēzum vaicāja: “Kā var piedzimt, vecs būdams? Vai tad var otrreiz ieiet savas mātes miesās un piedzimt?” Jēzus paskaidroja,-līdzīgi vējam,dzirdi ka pūš,bet neredzi,=tā arī Sv. Gars,-tevī ienāk,bet tu Viņu neredzi. (mūsdienīgi,-tiek ieinstalēta Dieva bērna genētika) Nikodēms Jēzum jautāja: “Kā tas var notikt.(Jāņa Evanģ. 3-nod.)
0
Labi ka tā
21. aprīlī 10:06
USraēlas jūdiem deg pamats zem kājām, sāk jau psihot!
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 10:14
tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201704201821-tulp.htm
0
Reksis
21. aprīlī 10:35
Asanžs un viņa kantoris ir Krievijas specdienestu ilggadīgs projekts. Tas pat tirgus sētniecei ir skaidrs, jo nevienai sabiedriskai organizācijai nav iespējami tādi finansu un pieejami tādi tehnoloģiskie resursi. Tātad kāds to bagātīgi finansē un organizatoriski ēnā stāvot vada. Vai vēl nav skaidrs kas var gadiem nodrošināt tādu kaudzi naudas un atbalstu? Pat vēsturiski aiz visiem "spiegu skandāliem" izrādījies, ka stāvējusi kāda valsts. Kautkā nezinu nevienu gadījumu, kad ķāds "nu absolūti sabiedriskais aktīvists" ir informējis "tautas masas" par pie varas esošo "sliktajiem darbiem"...
0
skumji
21. aprīlī 11:17
pa asanzha glumo prnu raapo utis??
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi