Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Covid-19 seku novēršanas pasākumi
Covid-19 seku novēršanas pasākumi

Zāļu lielfirmas nav steigušās radīt vakcīnu koronavīrusam 6

30. maijā

Lietotni "Apturi Covid" jau pirmajā dienā lejupielādējis prāvs cilvēku pulks 10

29. maijā

Krišjānis Kariņš aicina iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot mobilo lietotni "Apturi Covid" 12

29. maijā

Apsver iespēju atcelt pašizolāciju ieceļotājiem no atsevišķām ES valstīm 3

29. maijā

Rinkēvičs: tuvākajās dienas būs saraksts ar valstīm, kur nevajadzēs ievērot 2 nedēļu karantīnu

29. maijā

No šodienas būs pieejama brīvprātīgā kontaktu fiksēšanas lietotne "Apturi Covid" 3

No šodienas būs pieejama brīvprātīgā kontaktu fiksēšanas lietotne "Apturi Covid", informēja "Apturi Covid" komunikācijas konsultante Silva Aleksa Fridrihsone.

29. maijā

Skolēniem noslēdzas attālinātais mācību gads

29. maijā

IzDzīvotāji: “Uz galda bija sataisīts rasols, kafija!” Mediķe atklāj, kā gājis pirmajos Covid-19 izsaukumos 1

29. maijā

IzDzīvotāji: “Esmu dzirdējis visādas sazvērestības teorijas!” Kebabnīcas īpašnieks Georgs stāsta par dzīvi un biznesu Iļģuciemā Covid-19 laikā

29. maijā

IzDzīvotāji: “Dienā apkalpojam tūkstošiem cilvēku, bet esam veseli,” veikala “Maxima” pārdevējs stāsta par darbu pandēmijas laikā 14

29. maijā

IzDzīvotāji: “Es nebaidos no slimības!” Rita pie trolejbusa stūres sēž vairāk nekā 20 gadus, un Covid-19 viņu nesatrauc 3

29. maijā

Atbalsta ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu mazināšanu izglītības, interešu izglītības, sporta un kultūras jomā

28. maijā

Apmainoties ar savstarpējiem pārmetumiem, noraida rosinātos atbalsta pasākumus studentiem 1

28. maijā

No rītdienas būs pieejama lietotne "Apturi Covid" 5

28. maijā

Administratīvā atbildība par ierobežojumu pārkāpšanu būs spēkā arī pēc ārkārtējās situācijas beigām 12

28. maijā

Atsevišķi atbalsta pasākumi krīzē skartajiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem saglabāsies arī pēc ārkārtējās situācijas

28. maijā