Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jūrmalas šoseja pie Babītes (Foto: LETA)

Būtiski mainīta satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas 6

Sabiedrība
16. augustā 13:43 2019. gada 16. augustā 13:43
Jauns.lv / LETA
No piektdienas būtiski mainās satiksmes organizācija Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte satiksmes mezglā, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Satiksme pakāpeniski tiek pārkārtota no Rīgas virziena brauktuves uz Jūrmalas virziena brauktuvi un tiek slēgta apļveida uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu Salaspils-Babīte, braucot no Rīgas Liepājas virzienā.

Pārkārtojot satiksmi uz brauktuvi Jūrmalas virzienā, tā arī turpmāk tiks organizēta pa divām joslām katrā virzienā. Slēgtas ir visas apļveida nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu Salaspils-Babīte.

Līdz ar to satiksme šajā mezglā turpmāk tiek organizēta - braucot no Rīgas uz Liepāju vai Piņķiem, jānogriežas uz nobrauktuvi uz Babīti un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. 

Braucot no Jūrmalas vai Piņķiem uz Babīti, jānogriežas uz nobrauktuvi uz Rīgas apvedceļu Piņķu virzienā un uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja un jāpagriežas pa labi uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas. 

Braucot no Babītes uz Rīgu - izbraucot uz nobrauktuves no Jūrmalas šosejas, jābrauc apvedceļa virzienā, uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un pa nobrauktuvi jādodas uz Rīgu. 

Braucot no Piņķiem uz Jūrmalu, jānogriežas uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas Rīgas apvedceļa Liepājas virzienā un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā (Babītes) virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un jāturpina ceļš pa nobrauktuvi uz Jūrmalu. 

Būvdarbi uz Jūrmalas šosejas posmā no Rīgas robežas līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam sākās jūnijā un tiks pabeigti nākamgad. Autoceļa pārbūves ietvaros  ar reciklētu veco asfaltu tiks pastiprināti ceļa pamati un uzklātas trīs jauna asfalta kārtas. Atjaunos arī nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu Salaspils-Babīte.

Darbus uz Jūrmalas šosejas veic piegādātāju apvienība "A.C.B. un Binders" par līgumcenu 22,97 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets.

Citi šobrīd lasa

Fitnesa modele Paula Freimane pēc šķiršanās nomaina darbavietu 2
VIDEO: Krievijā slepkava gandrīz izbēg no tiesas zāles cauri griestiem 4
To ir rakstījusi sieviete? Divdomīgā situācijā nokļūst basketbolista Timmas mīļotā Sedokova 2
Skatīt visus komentārus

Раскрыт секрет герцогини Кэтрин: стало известно, чей стиль она копирует

"Мне все равно, что меня считают геем": Дима Билан заявил, что его девушка дважды была беременна