Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Raimonds Pauls pārsteigts - VID pēkšņi paziņo, ka viņam jāatmaksā 14 000 eiro nodokļu parāds 328

Sabiedrība
15. maijā 18:05 2019. gada 15. maijā 18:05
RīgaTV 24
"Es rakstu brīvajā laikā dziesmiņas. Un, kad tās dziesmiņas kāds dzird, tad par to man maksā autorhonorāru. Tad no tā tiek novilkti 23% nodokļos. Tagad man pēkšņi paziņoja, ka es esmu valstij parādā lielu summu. Tie ir apmēram 14 tūkstoši eiro," tā Maestro Raimonds Pauls RīgaTV 24 raidījumā “Uz Līnijas” komentēja savu nokļūšanu nodokļu parādnieku sarakstā.

Kā tas varēja notikt un vai Raimonds Pauls ļaunprātīgi nav maksājis nodokļus un kaut ko slēpis, raidījuma vadītājs Imants Frederiks Ozols aicināja situāciju komentēt VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei, taču viņai konkrētas atbildes nebija. Jaunzeme sacīja, ka šis jautājums ar kolēģēm jau ir izrunāts un tagad tikai atliek sakomunicēt ar cienījamo Maestro, lai šīs lietas varētu izrunāt. “Ir jāskatās visas summas, kas ir maksātas. Mēs uzaicināsim Maestro pie mums un iziesim cauri visam, kas ir noticis, kādas summas viņš ir saņēmis pagājušajā gadā, un tiksim skaidrībā ar visu,” solīja Jaunzeme.

"Tagad man pēkšņi paziņoja, ka es esmu valstij parādā lielu summu. Tie ir apmēram 14 tūkstoši eiro,” skaidroja Maestro Raimonds Pauls. (Foto: Rojs Maizītis)

Pats Maestro norāda, ka viņa darbībās nekādas ļaunprātības nav un ka no viņam maksātajiem honorāriem tika novilkti 23% nodokļos. Tālāk viņš neko nezinot, vien dzirdējis par kaut kādiem jauniem likumiem, bet skaidrības viņam nav.

Citi šobrīd lasa

Šobrīd aktuāli - batika, zvēru motīvi un citi vasarīgi raksti
Indra Salceviča saderinājusies ar mīļoto vīrieti 54
Andris Kivičs atgriežas soctīklos - un uzreiz viņam ir viedoklis gan par Eirovīziju, gan par hokeju 73
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин и Алла Пугачева строят часовню рядом с замком в деревне Грязь

Герцогиня Кэтрин заслужила похвалу королевы, посетившей знаменитое цветочное шоу