Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Par piecu veidu narkotiku iegādi realizācijas nolūkā vīrietim piespriež sešus gadus cietumā 2

112
11. februārī 11:39 2019. gada 11. februārī 11:39
LETA
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa piespriedusi sešus gadus cietumā kādam vīrietim par piecu veidu narkotiku iegādi realizācijas nolūkā, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Apsūdzētais atzina, ka neatļauti iegādājās un glabāja narkotiskās un psihotropās vielas realizācijas nolūkā lielā apmērā.

Izmeklēšanā noskaidrojies, ka pagājušajā gadā no izmeklēšanā nenoskaidrotas personas apsūdzētais tālākai realizācijai iegādājās 101 gramu hašiša un 114 gramu vielu maisījuma, kas satur karfentanilu. Tāpat viņš iegādājās 23 gramus metadona, 13 gramus marihuānas un 2,2 gramus gramus kokaīna. Valsts policija iepriekš paziņojumā presei rakstījusi, ka karfentanils ir sevišķi bīstama un spēcīga narkotiskā viela, līdz ar to tā lietošana īpaši bieži beidzas ar nāvi.

Burciņās un maisiņos ievietotās narkotiskās vielas apsūdzētais neatļauti glabāja savā dzīvesvietā, līdz pērn aprīlī tās kratīšanā atrada policija.

Tiesa apsūdzēto atzina par vainīgu sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā un apstiprināja apsūdzētā un prokuratūras vienošanos par sodu.

Ņemot vērā minēto, vīrietim tiesa piemēroja brīvības atņemšanu uz sešiem gadiem bez mantas konfiskācijas ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem sešiem mēnešiem.

Apsūdzētam piederošos 595 eiro tiesa nolēma konfiscēt, taču atcēla arestu diviem zemes gabaliem.

Citi šobrīd lasa

FOTO: pašmāju zvaigznes Operā lielajā jubilejā sveic Kristīni Zadovsku 12
Holivudas aktrises iesaistītas vērienīgā studiju krāpšanas shēmā; nikna māmiņa tiesā no viņām prasa 500 miljardus dolāru 12
250 dzemdes kakla vēža diagnozes katru gadu! Onkologs atklāti par Latvijas nekvalitatīvo analīžu metodi un vakcīnām
Skatīt visus komentārus

«Прости, Игорь, что я все силы бросила на войну, а тебя не уберегла»: Божена Рынска похоронила мужа

"Мне было очень тяжело": бывший муж Началовой рассказал дочери о смерти мамы