Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
(Ilustratīvs foto) Ņemot vērā apstākļus, kādos uziets cietušais, tuvinieki un draugi uzskata, ka viņu kāds transportlīdzeklis iespiedis starp paša kravas auto, kura aizmugurē viņš atrasts. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Rīgā uz ceļa neskaidros apstākļos smagi cietis šoferis: ģimene izmisīgi lūdz atsaukties lieciniekus 13

Ziņas
21. janvārī 16:27 2019. gada 21. janvārī 16:27
Jauns.lv
Negadījums esot noticis pagājušās trešdienas pēcpusdienā, Rīgā. Cietušais vīrietis ir kāds smagās automašīnas šoferis, kurš ar smagā stāvoklī uz ceļa tika atrasts pie transportlīdzekļa aizmugurējās daļas.

Saskaņā ar cietušā paziņu sniegto informāciju savainotais vīrietis atrasts pirms pulksten 15.00, Rīgā, Mazajā Rencēnu ielā 2, pie veterinārās aptiekas, netālu no veikala “Azur”.

Ņemot vērā apstākļus, tuvinieki un draugi uzskata, ka ir noticis ceļa satiksmes negadījums, no kura vainīgā persona ir aizmukusi, atstājot cietušo smagā stāvoklī guļam uz ielas.

Vīrietis, iespējams, saspiests starp automašīnām

Nonākot pie samaņas, vīrietis esot “meklējis kādu automašīnu” tikai neesot skaidrs, kādu.

Visticamāk, viņu kāds transportlīdzeklis iespiedis starp paša kravas auto, kura aizmugurē atrasts, pauž cietušā paziņa Ieva Ose, kura sazinājās ar Jauns.lv.

“Tiek meklēti aculiecinieki, kas šajā laikā pārvietojās šajā rajonā, iespējams kaut ko redzēja –  ievēroja smago automašīnu, pašu negadījumu un, iespējams, brauca ar ieslēgtu video reģistratoru [...],” teikts Ievas Oses paziņojumā.

Vīrieša tuvinieki un draugi aicina atsaukties ikvienu, kurš varētu palīdzēt ar iespējamās vainīgās personas meklēšanu, zvanot uz numuru: 29879932.

Uzsākts kriminālprocess

Valsts policijā (VP) Jauns.lv apstiprināja, ka 16. janvārī pulksten 15.01 Rīgā, Mazajā Rencēnu ielā 2, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos cieta kāds vīrietis, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Arī VP aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot uz tālruņa numuriem 26653627 vai 110. Par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess.

Saskaņā ar VP 16. janvārī uz Latvijas autoceļiem cieta 12 cilvēki. Starp cietušajiem bija arī divi gājēji un velosipēdisti.

Pagājušajā trešdienā valstī kopumā tika reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem deviņi bijuši ar cietušajiem, bet neviena avārija nebeidzās letāli.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 42 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemē 19, Latgalē 12, bet Vidzemē un Zemgalē katrā reģistrētas astoņas avārijas, liecina VP apkopotie dati.

Citi šobrīd lasa

Nedēļas šovbiznesa jaunumu izlase - Džolija un Pits beidzot šķirti, Pugačova nosvin savus 70 4
Atklāta intervija ar Akvelīnu Līvmani: "Man visas dienas ir laimīgās dienas!" 1
20 gadu vecās Sindijas nāve ir uz dienestu sirdsapziņas: slepkavu izlaida no cietuma un vairs nepieskatīja 9
Skatīt visus komentārus

"Меня расстроили слова Аллы Борисовны": Кудрявцева обескуражена критикой Пугачевой 1

Ольга Бузова встречается с 23-летним хоккеистом?