Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
REUTERS/SCANPIX

"Pavadījām nakti lidostā uz grīdas bez ēdiena un ūdens" - "Ryanair" atlaiž melīgos darbiniekus 11

112
2018. gada 10. novembrī 22:15 2018. gada 10. novembrī 22:15
Jauns.lv
Lidsabiedrība "Ryanair" no darba atbrīvojusi sešus apkalpes locekļus, kuri sociālajos tīklos izplatījuši nepatiesu informāciju, sakot, ka pārcelta lidojuma dēļ nācies pavadīt nakti, guļot uz grīdas, lidostā, ziņo CNN.

14.oktobrī sociālajos tīklos parādījās fotogrāfija, kurā lidsabiedības "Ryanair" apkalpes locekļi guļ uz grīdas Malagas lidostā Spānijā. Lidojums no Malagas uz Portugāles pilsētu Portu 14.oktobrī tika pārcelts slikto laikapstākļu dēļ, tāpēc gan pasažieriem, gan apkalpes locekļiem nācās palikt pa nakti Malagā.

Aviokompānijas darbinieki norādīja, ka viņiem neesot bijis pieejams ne ēdiens, ne dzēriens, turklāt nakti vajadzējis pavadīt, guļot uz grīdas. Fotogrāfija un vēstījums ātri vien izplatījās sociālajos tīklos.

Dažas dienas vēlāk aviokompānija sociālajos tīklos publicēja video novērošanas kameru ierakstu no Malagas lidostas, kurā redzams, ka darbnieki šo fotogrāfiju uzņēmuši ar nolūku - protestējot pret zemajām algām.

"Ryanair" ziņo, ka apkalpes locekļi uzgaidāmajā telpā pavadījuši pavisam neilgu brīdi un drīz vien tika nogādāti VIP zonā, savukārt nakšņošana kādā no Malagas viesnīcām neesot bijusi iespējama, jo tās bijušas pilnībā rezervētas valsts svētku dēļ.

Šī gada 6.novembrī visi apkalpes locekļi no darba atbrīvoti. Publicētā fotogrāfija nodarījusi būtiskus kaitējumus kompānijas reputācijai un radījusi neatgriezeniskus uzticības zudumus, norāda "Ryanair".

Citi šobrīd lasa

Politiķu padomniece Sandra Sondore: "Kopš man ir atklājies Dievs, esmu daudz laimīgāka"
Populārā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka slimnīcā cīnās par savu dzīvību
VIDEO: Kazahstānā vilciens milzīgā ātrumā ietriecas uz sliedēm stāvošā pasažieru autobusā 1
Tēmas: Ryanair
Skatīt visus komentārus

«Пусть к Насте поднесут ребенка»: отец Фриске дал совет родным Заворотнюк

«У мамы будет еще одна девочка»: дочь герцогини Кэтрин рассказала о ее беременности