Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Purvciemā pie Zemitāna tilta pusotru mēnesi neviens nesavāc vētras nolauztus kokus 15

Sabiedrība
10. augustā 06:20 2018. gada 10. augustā 06:20
Elmārs Barkāns | Jauns.lv
Visnotaļ dzīvā galvaspilsētas vietā – pie Zemitāna tilta Purvciema pusē pretī autostāvvietai vētra 22. jūnija naktī nogāza kokus, kuri nokrita nevis kaut kur nepieejamos brikšņos, bet gan uz gājēju celiņa, kuru izmanto simtiem gājēju un riteņbraucēju. Neviens no Rīgas pašvaldības dienestiem pusotru mēnesi jeb precīzāk – 47 dienas nebija pamanījis nogāzušos koku.

It kā koks būtu nogāzies meža vidū, nevis uz ietves, kuru, pēc loģikas spriežot, taču kāds sētnieks uztur kārtībā. Tikai pēc tam, kad portāla Jauns.lv lasītājs Sergejs sāka interesēties, kāpēc vēl augusta sākumā gājējiem un riteņbraucējiem pusotru mēnesi nācās pārvarēt nejauko šķērsli, Rīgas dome atmodās un ietvi sakārtoja. Iepriekš to neesot bijis iespējams izdarīt, jo neviens no galvaspilsētas amatvīriem nav bijis informēts par nogāzušos koku.

Neviens no Rīgas pašvaldības dienestiem pusotru mēnesi jeb precīzāk – 47 dienas nebija pamanījis nogāzušos koku. (Foto: Aculiecinieka foto)

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde pat norāja vērīgo rīdzinieku Sergeju: “Diemžēl neviens par minēto situāciju pašvaldību nebija informējis, tādēļ aicinām iedzīvotājus līdzīgās situācijās vispirms informēt atbildīgos dienestus un tikai pēc tam plašsaziņas līdzekļus. Šobrīd koks no ietves ir novākts”.

Citi šobrīd lasa

Andris Kivičs ar savu Lieni gatavojas Ziemassvētkiem: "Īsta, smaržīga eglīte un īsta, smaržīga meitene" 13
FOTO: tā pēc šova beigām ballējās "X faktora" dalībnieki 17
“Manipulatore, izspiedēja...” - 11 gadus vecās Elīzas māmiņa pēc lūguma ziedot meitas ārstēšanai saņem draudu īsziņas
Tēmas: Rīgas dome
Skatīt visus komentārus

После недавней скандальной выходки герцогиня Меган получила прозвище во дворце 1

Шумахер больше не прикован к постели: стало известно о значительном улучшении состояния легендарного гонщика