Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sludinājumos vienu siena rulli tirgo par 18 līdz 22 eiro. (Foto: LETA)

Laukos zemniekiem zog siena ruļļus un internetā tirgo pat par 22 eiro gabalā 78

Ziņas
2018. gada 14. jūlijā 05:38 2018. gada 14. jūlijā 05:38
Kas Jauns Avīze
Lauksaimniekiem no zagļiem jāsargā ne tikai traktori, bet arī siens.

Kokneses pagasta zemnieka Aigara Derkača saimniecībā kājas pieaugušas 60 siena ruļļiem, vēsta laikraksts "Staburags". Ganāmpulkā ir vairāk nekā 100 govju, katrai sezonā vajag līdz 25 ruļļiem siena un apmēram tikpat skābsiena.  

“Nespēju tīt, kā ruļļus jau sāka vest prom,” "Staburagam" stāsta saimnieks. Viņš strādājis otrpus laukam, kad piebraucis sarkans busiņš, izkāpuši trīs vīri un ieripinājuši busā trīs siena ruļļus.
Derkačs pats aizbraukt nepaspētu, tāpēc zvanījis paziņam, kurš strādā blakus esošajā servisā, lai nobloķē ceļu. Viņš klausuli uzreiz nepacēla, kad piezvanīja, bija par vēlu. Zagļi aizbrauca Maskavas šosejas virzienā.

Pēc nedēļas, no lauka aizvedot atlikušos siena ruļļus, zemnieks atklāja, ka kopā nozagti sešdesmit, lai nekristu acīs, ņemti izlases veidā. Šogad sausuma dēļ zāle aug lēni, tāpēc nozagtie ruļļi ir dubulta skāde, un siens šovasar ir deficīts. Internetā sludinājumos viena ruļļa cena ir no 18 līdz 22 eiro, tādējādi zagļu ieguvums ir 1320 eiro.

Citi šobrīd lasa

"Esmu pieredzējis uz savas ādas, ka šķiršanās ir traģēdija" - mācītājs Bērziņš atklāti runā par dzīvi un baznīcas tumšo pusi 6
Aktīvistes Sanktpēterburgā atkailina krūtis un rokās tur zīdaiņu izskata jēlas gaļas tīstokļus 127
FOTO: Indonēzijā atrasta pasaulē lielākā bite 11
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала