Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas pašvaldības policija

Somijas pilsones pastaiga pa Vērmanes dārzu beidzas ar asarām un policistu iejaukšanos 16

Sabiedrība
2018. gada 14. jūnijā 19:00 2018. gada 14. jūnijā 19:00
Jauns.lv
10. jūnijā neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu ārzemnieci, kura devusies pastaigāties ar trīs suņiem un nav atgriezusies viesnīcā. Izsaucējs skaidroja, ka sieva devusies uz Vērmanes dārzu. Teritorijas apsekošanai nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Likumsargi ieradās Vērmanes dārzā un uzsāka parka apsekošanu. Tikmēr kāda cita Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, apkalpojot izsaukumu netālu no pilsētas kanāla, pamanīja kādu manāmi satrauktu sievieti, kura sēdēja zālē un raudāja.

Līdzās viņai bija trīs suņi. Likumsargi devās pie sievietes, kura angļu valodā pastāstīja, ka ir Somijas pilsone. Kundze bija devusies pastaigāties ar suņiem un apmaldījusies. Sarunas laikā noskaidrots, ka tūriste viesnīcā aizmirsusi mobilo tālruni. Tāpat viņa nespēja atcerēties viesnīcas nosaukumu vai kādu citu objektu, kas atrodas tuvu apmešanās vietai.

Policisti sazinājās ar dežūrdaļas darbiniekiem, lai pārliecinātos vai kāds no tuviniekiem nav sācis sievieti meklēt.

Kundze ar suņiem aizvesta uz norādīto viesnīcu, kur pie ieejas viņu sagaidīja vīrs. Tūriste raudādama apķēra policisti un pateicās par palīdzību, bet pēc tam aizsteidzās pie vīra.

Citi šobrīd lasa

Sievietes atklāti par to, kāpēc viņu laulībā noplakusi iekāre. 48 gadus vecā Linda: "Mīlu savu vīru, bet man ir labi tāpat" 182
"Vēlos no sirds pateikties" - Ēģiptē gūstā turētā Māra Katarska atgriezusies Latvijā
Pēc pusgadu ilgas nozušanas Vācijā atradies 26 gadus vecais Vladislavs; vīrietis esot bijis bez sakariem 18
Skatīt visus komentārus

Андрей Аршавин впервые за пять лет увиделся с детьми от Юлии Барановской 1

"У папы с мамой вечерний выход": Галкин обрадовал новым фото с Пугачевой и детьми