Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas pašvaldības policija

Ziepniekkalna skolas pagalmā pusaudži sarīko dzerstiņu, vienai no dalībniecēm "balle" beidzas slimnīcā 10

112
2018. gada 13. jūnijā 18:01 2018. gada 13. jūnijā 18:01
Jauns.lv
9. jūnijā neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām personām, kuras ielavījušās kādā Ziepniekkalna skolas pagalmā un trokšņo, tādejādi traucējot apkārtējo daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem naktsmieru.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, pamanīti vairāki jaunieši. Divi no viņiem, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, aizbēga. Notikuma vietā palika trīs jaunieši – divas meitenes un viens puisis. Viena no meitenēm gulēja uz zemes.

Jautājot pusaudžiem, kas noticis, viņi atzinās, ka atnākuši uz skolas pagalmu, lai iedzertu vīnu. Uz zemes guļošā meitene iedzērusi krietni vairāk un viņai palicis slikti.

Uz notikuma vietu izsaukti neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi ierodoties notikuma vietā, nolēma pusaudzi hospitalizēt, savukārt pārējiem diviem jauniešiem tika konstatēts reibums, taču tas nebija tik liels, lai viņus būtu nepieciešams hospitalizēt. Vienlaikus noskaidroti visu pusaudžu vecāku tālruņa numuri. Pieaugušie informēti par savu atvašu nelikumīgajām aktivitātēm.

Pārkāpējiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību. Pēc lietvedības nodrošināšanas iereibušie pusaudži nodoti vecākiem.

Citi šobrīd lasa

Liene Grava par izskatu un pucēšanos: "Sievietei ir jānotic, ka viņa ir skaista"
Ziemas košums: visi adījumi ir jaunās sezonas modes tendence
Hercogiene Megana iziet sabiedrībā, rotājusies ar princeses Diānas rokassprādzi
Skatīt visus komentārus

"Можно сказать, окунулась": Ольга Бузова села голым задом в снег в Куршевеле

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения