Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 gadus vecais Mikus Alps ir tīši noslepkavots, uzskata Ukrainas armijā. Jaunā vīrieša ķermenis atrasts sadedzis mašīnā Gērnsijā. (Foto: Gērnsijas policija)

Gērnsijā sadedzis mašīnā atrasts latvietis Mikus Alps - puisis, kurš bija karojis Ukrainā 547

Ziņas
13. janvārī 20:08 2018. gada 13. janvārī 20:08 | Papildināts, 14. janvārī 00:36
Kasjauns.lv
Lielbritānijas pavalstī Gērnsijā atrasta sadegusi mašīna, kurā atrasts arī cilvēka skelets, un policija jau paziņojusi, ka tas, visticamāk, pieder Latvijas pilsonim Mikum Alpam, kurš nesen bija pieteikts kā bez vēsts pazudis, vēsta BBC.

Gērnsijas policija pagaidām skaidro, kam sadegusī automašīna pieder - tas esot grūti izdarāms, raksta BBC.

33 gadus vecais Mikus Alps bija pieteikts kā pazudis pagājušās nedēļas trešdienā; līķis automašīnā atrasts pirmdien. Gērnsijas policija gan norāda, ka nepieciešamas papildu kriminālistiskās ekspertīzes, lai noteiktu, ka sadegušās atliekas patiešām pieder Latvijas pilsonim Alpam.

Par notikušo sākta izmeklēšana.

Tikmēr Ukrainas medijos vēstīts, ka Anglijā nogalināts Mikus Alps, skaidrojot to kā "krievu atriebību". Par Alpa nāvi paziņojis Ukrainas armijas spēku 8.vada ("Arata") komandieris Andrejs Červens, kurš publiski paudis, ka "ir nogalināts mūsu kaujinieks".

"Mums ir zaudējums. Viņi nogalinājuši manu cīnītāju. Viņa vārds ir Mikus Alps, viņš bija latvietis pēc tautības un divus gadus brīvprātīgi karoja bataljonā Mariupolē. Krievi viņam draudēja, tad viņu atrada, nogalināja un sadedzināja. Sicīlijas mafija ir bērnu šļupsti, salīdzinot ar metodēm, ko izmanto Kremlis, lai realizētu sava imperatora mērķus. Viņiem nav nekādas atšķirības, kur nogalināt - Ukrainas austrumos vai pašā Eiropas centrā," pausts Červena paziņojumā, ko citē vietne "Gazeta.ua".

Vada komandieris sola atriebt Alpa nāvi, paužot cerību, ka nežēlīgā slepkavība nepaliks nesodīta.

Citi šobrīd lasa

Tas jāzina katrai sevi cienošai sievietei: kā atšķirt dizainera somiņu no viltojuma? 34
Kādreizējā skaistumkaraliene ASV arestēta par kailfoto sūtīšanu 15 gadus vecam skolēnam 21
Andris Kivičs šķiras no sievas un jau atradis jaunu mīļoto 170
Skatīt visus komentārus

Нумерологи рассказали, почему Пугачева не бросила Галкина

От герцогини Меган уходит вторая личная помощница