2009. gada 23. aprīlis, 08:40

Ogres SC handbolisti iekļūst Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla otrajā kārtā

Ogre, 23.apr., LETA. Uzvaru Latvijas handbola čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla pirmās kārtas atbildes mačā trešdien izcīnīja Ogres SC vienība, kas ar rezultātu 27:23 (13:13) savā laukumā pieveica RTU komandu, iekļūstot ceturtdaļfināla otrajā kārtā, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 8/1 gūtajiem vārtiem bija Arvis Laganovskis, bet RTU komandas labā deviņus vārtus guva Juris Matejs.

Divu spēļu summā Ogres SC komanda uzvarēja ar rezultātu 60:55.

Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā Rīgā ar rezultātu 33:32 uzvarēja Ogres SC handbolisti.

Regulārajā sezonā Ogres SC ierindojās piektajā vietā, bet RTU handbolisti palika astotajā pozīcijā. Ceturtdaļfināla otrajā kārtā Ogres SC vienība mērosies spēkiem ar "Jūrmalas Sports" komandu.

Vēl ceturtdaļfināla pirmajā kārtā "RVR-Vangaži" spēkojas ar Ludzas "Latgols" vienību. Šī dueļa pirmajā mačā ar rezultātu 33:30 uzvarēja "Latgols" spēlētāji. Atbildes mačs notiks 25.aprīlī Ludzā, bet uzvarētāji ceturtdaļfināla otrajā kārtā tiksies ar LSPA vienību.

Ceturtdaļfināla otrās kārtas uzvarētājus pusfinālā jau gaida ASK-AB.LV un Dobeles "Tenax" komandas.