2009. gada 31. maijs, 00:00

Uzvara arī piektajā pārbaudes spēlē

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien Liepājā ar 79:62 pārliecinoši pieveica Ukrainas izlasi, turpinot uzvaru sēriju pārbaudes spēlēs pirms Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra.

Rezulatīvākā uzvarētājām ar 24 punktiem bija Anete Jēkabsone-Žogota, bet 13 punktus savāca Gunta Baško, informēja rīkotāji. Ukrainietēm ar 19 punktiem izcēlās Oleksandra Gorbunova.

Tikai pirmās ceturtdaļas beigās ukrainietēm izdevās pietuvoties un samazināt rezultāta starpību līdz trim punktiem (21:24), bet, tuvojoties pirmā puslaika noslēgumam, Latvijas izlase pārsvars sasniedza jau 20 punktu robežu. Pēdējā ceturtdaļā viešņas gan spēja samazināt rezultāta starpību, taču nespēja apdraudēt Latvijas izlases uzvaru.

Pirmdien turpat Liepājā Latvijas basketbolistes pēdējā pārbaudes spēlē pirms EČ finālturnīra tiksies ar Turciju. Latvijas basketbolistes ir uzvarējušas visās piecās līdz šim aizvadītajās pārbaudes spēlēs - Liepājā divreiz tika pieveikta Lietuva, bet Rīgā sekoja divas uzvaras pār Izraēlu.

BNS

EČ finālturnīrs no 7. līdz 20.jūnijam norisināsies Valmierā, Liepājā un Rīgā. Pirmā spēle Latvijas izlasei Liepājā būs svētdien, 7. jūnijā, pret Poliju.