Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Žirinovskis sola Latvijai otru referendumu par krievu valodu. Video

Žirinovskis sola Latvijai otru referendumu par krievu valodu. Video

Sabiedrība
2012. gada 24. februārī 11:53 2012. gada 24. februārī 11:53
 
Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis Žirinovskis prezidenta priekšvēlēšanu debatēs solīja panākt, ka Latviju piespiedīs atkārot referendumu par krievu valodu, ja viņu ievēlēs par prezidentu.

Krievijas liberāldemokrātu līderis Vladimirs Žirinovkis solījis panākt, lai Latvijā atkārtotu referendumu par krievu valodas statusu.

Priekšvēlēšanu debatēs Krievijas televīzijas 1. kanālā Vladimirs Žirinovskis kārtējo reizi izcēlās ar saviem skaļajiem „uzbraucieniem” un retoriku. Cita starpā viņš arī paziņoja, ka gadījumā, ja uzvarēs prezidenta vēlēšanās, viņš piespiedīs Latvijā vēlreiz rīkot referendumu, lai pie mums par oficiālu valsts valodu tomēr atzītu krievu valodu, ziņo Krievijas mediji.

„Ja kļūšu par Krievijas Federācijas prezidentu, tad iesaldēšu visas attiecības ar Latviju un to nospiedīšu uz ceļiem, viņi atkal rīkos referendumu un atzīs krievu valodu par otro valsts valodu. Pēc Latvijas sekos Ukraina un Tadžikistāna,” teica Žirinovskis.

Vienlaikus Žirinovskis, vēršoties pie krieviem, paziņoja, ka visa Eiropa ir slacīta krievu asinīm, un viņš nevienam nepieļaus, ka kāds centīsies krievus pazemot, kā arī apvainoja bijušo Krievijas prezidentu, tagad premjeru un savu konkurentu vēlēšanās Vladimiru Putinu, ka viņš pieļāvis NATO izplešanos Baltijas valstīs.

Kasjauns.lv/Foto: AFP/EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 2
Krievijā uz ielas nogalināts 21 gadu vecs futbolists 1
Kad varēsim sākt runāt par Covid-19 ierobežojumu mazināšanu? 4
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией