Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zatlera reformu partija pārtapusi par Reformu partiju 7

Politika
2012. gada 21. aprīlī 12:28 2012. gada 21. aprīlī 12:28
Sestdien Koknesē notiekošajā Zatlera reformu partijas (ZRP) kopsapulcē mainīts partijas nosaukums un tā kļuvusi par Reformu partiju. Partija arīdzan mainīs logo – sarkana krusta vietā emblēmā būšot attēlots kubs.

ZRP biedrs, Latvijas ārlietu ministrs E.Rinkēvičs saziņas tīklā „Twitter“ steidza informēt, ka jaunais logo būs kubs ar augšupvērstu šautru.

ZRP pārstāve Daiga Holma sacīja, ka uz kopsapulci ieradušies daudzi ZRP biedri, un paredzams, ka šodien tiks pieņemti visi kopsapulces darba kārtībā plānotie lēmumi. "Kvorums atkārtotajā kopsapulcē nav nepieciešams, tāpēc sapulce ir lemttiesīga," skaidroja Holma.

Kā ziņots, uz ZRP kopsapulci 31.martā Rīgas Kongresu namā bija ieradies 471 biedrs, kas bija par 69 biedriem mazāk, nekā nepieciešams kvorumam. Līdz ar to 31.martā ZRP kopsapulce nebija lemttiesīga un nevienu no plānotajiem lēmumiem nepieņēma.

Saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likumu atkārtotas kopsapulces lemtspēja nav atkarīga no biedru vairākuma klātbūtnes. Normatīvais akts nosaka, ka atkārtotās kopsapulces darba kārtība paliek iepriekšējā, skaidroja Holma.

ZRP plānojusi pieņemt grozījumus partijas statūtos, kas paredz mainīt partijas nosaukumu uz Reformu partija, veidot domi no reģionu pārstāvjiem un "aizbēdzēja" Klāva Olšteina vietā ievēlēt vēl vienu valdes locekli, kā arī atsaukt no partijas Ētikas komisijas Reini Freimani.

Uz Olšteina vietu valdē ir izvirzīti pieci kandidāti. Vidzemes reģionālo nodaļu apvienība ir izvirzījusi Cēsu Sociālā dienesta vadītāju Ivetu Sietiņsoni, Kurzemes reģionālo nodaļu apvienība izvirzījusi Saeimas deputātu un Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru Edmundu Demiteru, bet Zemgales un Latgales reģionālo nodaļu vadītāji ir izvirzījuši ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Gan Saeimas deputātes un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārās sekretāres Ingas Vanagas, gan Pētera Jāņa Zārda kandidatūru ir izvirzījuši pieci ZRP biedri.

Pēc kopsapulces tās dalībnieki piedalīsies Lielajā talkā.


LETA, Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Viņu zina visi, bet par viņu nezina neko. Šovbiznesa lielais noslēpums - Dmitrijs Nagijevs
Igaunijā saņemta pirmā atļauja eitanāzijai: no dzīves atteikusies skolotāja, četru bērnu māte 5
Tikai vakarā izkāpi no zābakiem? Kā atpūtināt kājas
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой