Ko par Ernestu domā Džokovičs? "Iespaidīgi! Gulbis ir ļoti labs"
Spēle pret Džokoviču Ernestam gaidāma piektdien.
2014. gada 3. jūnijs, 20:49

Pēc Ernesta Gulbja triumfa spēles ar Tomāšu Berdihu ir zināms, ko par mūsu tenisista spēli domā Novāks Džokovičs, ar kuru Gulbim jāspēlē piektdien.

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfināla mačā otrdien ar rezultātu 6-3, 6-2, 6-4 pieveica čehu Tomāšu Berdihu un nākamajā nedēļā, visticamāk, pirmoreiz karjerā sasniegs pasaules ranga labāko desmitnieku.

Savā karjerā pirmo "Grand Slam" pusfināla maču Gulbis aizvadīs piektdien, kurā tiksies ar pasaules ranga vicelīderi Novāku Džokoviču no Serbijas.

"Gulbis ir ļoti labs spēlētājs. Viņš uzveica Federeru un tagad Berdihu trijos setos, kas ir tiešām iespaidīgi. Viņš rāda savu labāko sniegumu, tāpēc man gaidāms ļoti svarīgs mačs," uzzinot savu nākamo pretinieku, komentēja Džokovičs.

"Šis ir ļoti īpaši," pēc uzvaras teica Gulbis. "Šodien aizvadīju savu labāko maču turnīrā. Visu paveicu labi."

Spēli piektdien varēs redzēt LTV7 kanālā!

LETA, Foto: Reuters