"Sabres" bez Girgensona zaudē; "Capitals" pārtrauc "Predators" uzvaru sēriju
Zemgus Girgensons joprojām iekļauts Covid-19 protokolā.
2021. gada 30. decembris, 11:54

Nacionālā hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres", bez latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona, kurš joprojām iekļauts Covid-19 protokolā, trešdien cieta zaudējumu, bet Vašingtonas "Capitals" izcīnīja uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Bufalo "Sabres" mājās ar rezultātu 3:4 (0:2, 2:0, 1:2) piekāpās Ņūdžersijas "Devils", kurai izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

Mājinieku labā abus vārtus otrajā trešdaļā guva Teidžs Tompsons, bet noslēdzošajā trešdaļā izcēlās Ītans Provs.

"Devils" vienībā trīs punktus (1+2) sakrāja Jespers Brats un Džeks Hjūzs, tikmēr vēl divus punktus (1+1) pievienoja Jegors Šarangovičs.

Citā spēlē Vašingtonas "Capitals" mājas arēnā ar rezultātu 5:3 (3:0, 0:3, 2:0) pārspēja Nešvilas "Predators", pārtraucot viesu komandas septiņu uzvaru sēriju.

Vašingtonas vienībā ar četriem punktiem (1+3) izcēlās aizsargs Džons Karlsons.

Viesu komandā Dante Fabro sakrāja divas rezultatīvas piespēles, bet pa vieniem vārtiem guva Filips Frosbergs, Lūks Kanins un Jakovs Treņins.

Tikmēr Vankūveras "Canucks" izbraukumā tika pie septītā panākuma pēc kārtas, pagarinājumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pārspējot Anaheimas "Ducks".

Pirmos vārtus uzvarētāju labā trešās trešdaļas otrajā minūtē guva Taners Pīrsons. Savukārt Džonatanam Taneram Milleram vajadzēja vien 26 sekundes pagarinājumā, lai gūtu "Canucks" uzvaras vārtus.

Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Sems Keriks.

Kopā trešdien vajadzēja notikt 11 mačiem, taču pieci no tiem tika atcelti, tai skaitā Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" spēle pret Toronto "Maple Leafs".