Porziņģim daudzpusīgs sniegums pirmajā pārbaudes spēlē
Luka Dončičs bija veiksmīgākais Dalasas "Mavericks" pirmajā pārbaudes spēlē.
2021. gada 7. oktobris, 09:30

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē laukumā bija tikai pirmajā puslaikā, demonstrējot daudzpusīgu sniegumu.

Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" mājās ar rezultātu 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) uzvarēja Jūtas "Jazz".

Porziņģis spēlēja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus - viņš realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un abus divus soda metienus. Tāpat liepājnieks izcīnīja četras atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, bloķēja divus metienus, pieļāva divas kļūdas un iekrāja pozitīvu +/- rādītāju (+1).

Nedaudz mazāk spēlēja Luka Dončičs, kurš guva 19 punktus, izcīnīja sešas bumbas zem groziem un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Slovēņu basketbolists bija rezultatīvākais "Mavericks" rindās. Tāpat sekmīgu spēli aizvadīja serbu milzis Bobans Marjanovičs, kurš nedaudz vairāk nekā deviņās nospēlētājās minūtēs pamanījās gūt 14 punktus.

"Jazz" vienībā 13 punktus guva Džereds Batlers, bet 12 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Roisam O' Nīlam.

Jūtas komandai gan šajā spēlē nepalīdzēja virkne vadošo basketbolistu Donovans Mičels, Rūdijs Gobērs, Bojans Bogdanovičs, Džo Inglss, Maikls Konlijs, Rūdijs Gejs un Hasans Vaitsaids, kamēr dalasiešu rindās laukumā no būtiskiem rotācijas spēlētājiem nedevās viens Dvaits Pauels un Dorians Finijs-Smits

"Mavericks" pārbaudes spēlēs tiksies arī ar Losandželosas "Clippers", Šarlotas "Hornets" un Milvoki "Bucks" komandām.

Regulārais čempionāts sāksies 19. oktobrī.