Kristiāns Rubīns aizvadījis pirmo spēli Toronto "Maple Leafs" rindās
Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns.
2021. gada 28. septembris, 11:21

Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns pirmdien savā pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē reizi meta pa vārtiem Toronto "Maple Leafs" zaudējumā, bet Artūrs Šilovs palika rezervē Vankūveras "Canucks" uzvarā.

Rubīna pārstāvētā Toronto "Maple Leafs" viesos ar 2:5 (0:2, 2:2, 0:1) atzina Monreālas "Canadiens" pārākumu.

Latviešu aizsargs spēlēja 15 minūtes un 50 sekundes, no kurām divas minūtes un 20 sekundes tika aizvadītas mazākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem un vienreiz bloķēja pretinieka metienu.

Līdz šim nevienā NHL spēlē Latvijas hokejists laukumā nebija devies.

"Canadiens" vienībā ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Kristians Dvoraks. Trīs (2+1) punktus sakrāja Džošs Endersons, bet divus vārtus guva arī Maikls Pezeta.

Tikmēr Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" savā laukumā ar 4:2 (3:0, 0:2, 1:0) pārspēja Kalgari "Flames".

Šilovs palika uz rezervistu soliņa, kamēr Maikls Dipietro vārtos atvairīja 26 no 28 metieniem.

Vankūveras klubā divas rezultatīvas piespēles tika aizsargam Oliveram Ekmanam-Larsonam,

Kolumbusas "Blue Jackets" bez Elvja Merzļikina pieteikumā viesos ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja Pitsburgas "Penguins", kurai nespēlēja Latvijas uzbrucēji Teodors Bļugers un Raivis Ansons.