Smirnovs un Smons "Servette" rindās kronēti par Šveices vicečempioniem
2021. gada 7. maijs, 23:44

Latvijas hokejisti Deniss Smirnovs un Sandis Smons Šveices augstākās līgas (NL) komandas Ženēvas "Servette" rindās piektdien tika kronēti par vicečempioniem.

"Servette" viesos ar 1:5 (0:0, 1:1, 0:4) zaudēja "Zug", kas sērijā līdz trim uzvarām bija pārāka ar 3-0.

Smons nebija pieteikts šai spēlei, bet Smirnovs laukumā pavadīja vienu minūti un 30 sekundes, no kurām 51 sekunde nospēlēta mazākumā. Viņš spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejistu pārstāvētajā komandā vienīgos vārtus guva Henriks Tomerness. "Zug" klubā divi vārti Gregorijam Hofmanam, bet 1+1 nopelnīja Dario Simions.

Pirmajā finālspēlē "Servette" zaudēja ar 0:1, bet otrajā - ar 1:2.

"Servette" ceturtdaļfinālā ar 4-1 pārspēja "Fribourg-Gotteron", bet pusfinālā ar 3-0 guva virsroku pār Cīrihes "Lions".

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" nepārvarēja ceturtdaļfinālu, kamēr Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas "Tigers" izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.