2021. gada 15. aprīlis, 08:29

Balcera pārstāvētā "Sharks" atkārtoti zaudē "Ducks"

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē "Sharks" trešdien piedzīvoja neveiksmi regulārā čempionāta spēlē.

"Sharks" mājās ar 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Anaheimas "Ducks", kas pirms divām dienām bija pārāka ar 4:0.

Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, no kurām divas minūtes un 14 sekundes nospēlēja vairākumā, bet vēl minūti un 20 sekundes mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Balcers laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem.

Anaheimas komanda spēles rezultātu atklāja devītajā minūtē, vārtus gūstot kapteinim Raienam Geclafam. Pārsvaru dubultot izdevās otrā perioda sākumā, kad Dereks Grants panāca 2:0, bet trešos vārtus trešdaļas 14.minūtē iemeta Aleksandrs Volkovs. Vienīgos "Sharks" komandas vārtus nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām guva aizsargs Ēriks Karlsons. Pusminūti pirms pamatlaika beigām "Ducks" vienībā skaitlisko vairākumu realizēja Jakobs Silfverberjs.

Grants un Volkovs spēli noslēdza ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Liepājnieks šajā sezonā 27 spēlēs guvis sešus vārtus, septiņreiz rezultatīvi piespēlējis un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

"Sharks" sestdien nākamo spēli aizvadīs ar Minesotas "Wild" komandu.

Sanhosē komanda ar 40 punktiem 41 spēlē Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu astoņu klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.