Korpisalo atvaira 25 metienus "Blue Jackets" uzvarā pagarinājumā
Karolīnas "Hurricanes" savā laukumā piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:3
2021. gada 19. marts, 08:45

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarā pagarinājumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē laukumā nedevās, viņa konkurentam vārtos Jonasam Korpisalo atvairot 25 pretinieku metienus, kamēr bez Latvijas hokejistiem laukumā zaudējumu piedzīvoja Bufalo "Sabres" un Pitsburgas "Penguins".

Karolīnas "Hurricanes" savā laukumā piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1).

Mājiniekiem abus vārtus iemeta Sebastians Aho, bet viesiem savus otros vārtus spēlē 51 sekundi līdz pagarinājuma beigām iemeta aizsargs Sets Džonss.

Sestdien komandas Reilijā tiksies atkārtoti.

"Blue Jackets" Centrālajā divīzijā ar 31 punktu 31 spēlē ieņem piekto vietu.

Teodors Bļugers ķermeņa augšdaļas savainojumu dēļ nepiedalījās Pitsburgas "Penguins" uzvarā viesos.

Ņūdžersijas "Devils" savā laukumā pārspēja Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1).

Mājinieki otrā perioda vidū panāca 3:0 pārsvaru, uzvaru noturot līdz mača beigām, kamēr "pingvīniem" tas bija pirmais zaudējums bez Jevgeņija Malkina sastāvā.

Uzvarētāju labā 40 metienus atvairīja Skots Vedžvuds, kurš par to, ka būs jāspēlē, uzzināja neilgi pirms spēles.

Sestdien komandas tiksies atkārtoti.

"Penguins" ar 37 punktiem 30 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem trešo vietu.

Zaudējumu piedzīvoja arī šosezon bez savainotā Zemgus Girgensona spēlējošā Bufalo "Sabres", kas mājās piekāpās Bostonas "Bruins" ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1).

Uzvarētāju komandā trijos vārtu guvumos ar rezultatīvu piespēli piedalījās Davids Krejči, bet Davids Pastrņāks sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1). Vārtos Jaroslavs Halāks atvairīja 23 "zobenu" metienus.

"Sabres" rindās savus pirmos vārtus sezonā guva Kails Okposo.

Komandai tas bija pirmais zaudējums pēc komandas galvenā trenera Ralfa Krīgera atlaišanas, kā arī pirmais zaudējums pie komandas stūres Donam Granato.

"Sabres" zaudējusi pēdējās 13 spēles, 11 neveiksmes piedzīvojot pamatlaikā.

Sestdien komandas Bufalo tiksies vēlreiz.

Bufalo vienība šosezon 29 spēlēs nopelnījusi 16 punktus un Austrumu divīzijā ieņem pēdējo jeb astoto pozīciju.

"Sabres" šosezon uzvarējusi tikai sešās spēlēs un, visticamāk, arī šogad paliks bez spēlēšanas Stenlija kausā. Desmit gadi pēc kārtas bez "play-off" būs atkārtots NHL rekords.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.