Gutkovskis dodas laukumā uz maiņu Polijā un gūst uzvaras vārtus ar 11 metru soda sitienu
2020. gada 29. novembris, 18:25

Latvijas futbola izlases spēlētājs Vladislavs Gutkovskis svētdien nāca laukumā uz maiņu Polijas ekstraklases 11.kārtas spēlē, mača 90.minūtē realizējot uzvaru nesošo 11 metru soda sitienu.

Čenstohovas "Rakow" mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Poznaņas "Warta".

Gutkovskis svētdien nāca laukumā uz maiņu 54.minūtē.

Viesi soda laukumā nogāza 46.minūtē uz maiņu laukumā nākušo horvātu Franu Tudoru, un Gutkovskis ļoti pārliecinoši realizēja "pendeli". Vārtsargs lēca no Latvijas futbolista kreisajā stūrī, bet Gutkovskis spēcīgi bumbu raidīja labajā apakšējā stūrī - 1:0.

Ar 24 punktiem 11 mačos "Rakow" ir izvirzījusies turnīra vadībā, apsteidzot Varšavas "Legia", kam ir 22 punkti desmit spēlēs. Kristera Tobera Gdaņskas "Lechia" ar 16 punktiem desmit spēlēs ir sestā, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora, kurš turpina dziedēt savainojumu, pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" ar 14 punktiem 11 mačos atrodama astotajā pozīcijā.