Laksas sekmīgais sniegums palīdz "Start" izcīnīt piekto uzvaru Polijas čempionātā
Latvijas basketbola izlases kandidāts Mārtiņš Laksa.
2020. gada 1. oktobris, 10:41

Latvijas basketbolists Mārtiņš Laksa trešdien guva 17 punktus Polijas čempionāta spēlē, palīdzēdams Ļubļinas "Start" komandai svinēt uzvaru.

Laksa ar 17 punktiem palīdz "Start" komandai izcīnīt uzvaru Polijas čempionāta spēlē

Radoma (Polija), 30.sept., LETA.

"Start" viesos ar rezultātu 76:65 (17:19, 25:15, 20:21, 14:10) pārspēja Radomas "HydroTruck" komandu.

Laksa laukumā pavadīja 32 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja piecus no astoņiem divpunktu metieniem, divus no septiņiem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. 13 no saviem 17 punktiem viņš guva otrajā puslaikā.

Tāpat Laksa izcīnīja četras atlēkušās bumbas, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, pārtvēra vienu bumbu, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un iekrāja 13 efektivitātes koeficienta punktus.

17 punktus uzvarētājiem guva arī Kacpers Borovskis, bet 11 rezultatīvas piespēles bija Kamilam Lačinskim.

Tikmēr Jānis Bērziņš guva astoņus punktus, kamēr Zelonas Guras "Stelmet Enea" mājās ar 95:79 (24:18, 21:19, 29:21, 21:21) apspēlēja Dombrovas Gurņičas MKS.

Bērziņš spēlēja 16 minūtes un 27 sekundes, grozā raidot savu vienīgo divpunktu metienu un divus no pieciem "trejačiem".

Latviešu basketbolists arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pieļāva trīs kļūdas, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie četriem efektivitātes koeficienta punktiem.

Mājiniekiem ar 35 punktiem izcēlās Džefrijs Grosele.

Šonedēļ līgumu ar "Stelmet Enea" parakstīja Rolands Freimanis, bet viņš trešdien vēl nedevās laukumā.

"Stelmet Enea" ar sešām uzvarām sešās spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet "Start" ar pieciem panākumiem septiņās cīņās ir ceturtā.