Jānis Ikaunieks nāk uz maiņu komandas zaudējumā Norvēģijas futbola čempionātā
Jānis Ikaunieks.
2020. gada 11. jūlijs, 23:41

Latvijas futbola izlases pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā Drammenes "Stromsgodset" komanda sestdien Trondheimā zaudēja, latvietim Norvēģijas čempionāta spēlē laukumā dodoties uz maiņu.

Drammenes futbolisti septītās kārtas spēlē viesos ar 0:3 (0:0) piekāpās Norvēģijas titulētākajam klubam "Rosenborg".

Ikaunieks laukumā devās 87.minūtē, rezultātam esot 0:2.

Uzvarētāju labā vārtus 66.minūtē guva Pals Andre Helands, 81.minūtē - Kristofers Zahariasens un kompensācijas laika otrajā minūtē - Torgers Borvens.

"Stromsgodset" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs turnīra tabulā ieņem septīto vietu.

Norvēģijas augstākās līgas sezonai bija jāsākas aprīlī, tomēr koronavīrusa izplatības dēļ turnīra starts tika atlikts. Maija sākumā Norvēģijā varēja atsākties pilnvērtīgi treniņi, bet mēneša beigās tika dota zaļā gaisma pārbaudes spēlēm.

Ikaunieks guva vārtus visās trīs pārbaudes spēlēs pirms sezonas atliktā starta.