Jānis Ikaunieks nāk uz maiņu un palīdz komandai cīnīties neizšķirti
Jānis Ikaunieks
2020. gada 5. jūlijs, 21:28

Latvijas futbola izlases pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā Drammenes "Stromsgodset" komanda svētdien cīnījās neizšķirti Norvēģijas čempionāta spēlē.

Drammenes futbolisti sestās kārtas spēlē mājās cīnījās 2:2 (0:2) ar "Kristiansund".

Pirmā puslaika vidū mājiniekus divreiz sarūgtināja savulaik Drammenē spēlējušais Amahls Viljams Pelegrīno, bet 55.minūtē Juhans Huve panāca 1:2. Ikaunieks spēlē iesaistījās 14 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad nāca uz maiņu.

Trīs minūtes vēlāk, soda laukumā spēlējot arī Ikauniekam, Mozess Mava panāca 2:2. Turpmākajā cīņas gaitā rezultāts nemainījās, lai gan abām komandām bija iespējas izraut uzvaru.

"Stromsgodset" ar deviņiem punktiem sešās spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu.

Norvēģijas augstākās līgas sezonai bija jāsākas aprīlī, tomēr koronavīrusa izplatības dēļ turnīra starts tika atlikts. Maija sākumā Norvēģijā varēja atsākties pilnvērtīgi treniņi, bet mēneša beigās tika dota zaļā gaisma pārbaudes spēlēm.

Ikaunieks guva vārtus visās trīs pārbaudes spēlēs pirms sezonas atliktā starta.