Rihardam Bukartam rezultatīva piespēle uzvarētā DEL mačā
Rihards Bukarts
2020. gada 29. februāris, 00:10

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli uzvarētā Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē.

Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG komanda viesos ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Berlīnes "Eisbaren".

Latviešu hokejists ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda vidū, kad pret savu bijušo komandu palīdzēja panākt 1:0. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bukarts šosezon piedalījies 45 mačos, kuros guvis deviņus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr vārtsargs Kristers Gudļevskis palīdzēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" viesos ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) pārspēt Štraubingas "Tigers".

Latviešu vārtsargs atvairīja 18 no 19 pretinieku mestajām ripām.

Gudļevskis šosezon DEL čempionātā aizvadījis 23 spēles, kurās vidēji ielaidis 2,71 vārtus un caurmērā atvairījis 90,37% metienu. Tikai piecos no šiem 23 mačiem "Fischtown Pinguins" nav tikusi pie punktiem.

Diseldorfas hokejisti ar 82 punktiem 49 spēlēs ieņem piekto vietu, bet Brēmerhāfenes komanda ar 78 punktiem ir sestā. Regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 52 spēlēm, sešām labākajām nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā.