Indrašis savā simtajā spēlē Maskavas "Dinamo" sastāvā atzīmējas ar divām rezultatīvām piespēlēm
2020. gada 28. janvāris, 21:07

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzēdams Maskavas "Dinamo" komandai svinēt uzvaru.

Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" vienību, kuras treneru kolektīvā strādā leģendārais Sandis Ozoliņš.

Līdz ar uzvaru, Maskavas komanda nodrošināja vietu Gagarina kausa izcīņā.

Pirmā perioda 16.minūtē Dmitrijs Jaškins un Tēmu Pulkinens 14 sekunžu laikā panāca 2:0, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Jaškins pēc Indraša piespēles palielināja maskaviešu pārsvaru. Jau trešās trešdaļas 14.sekundē ripu viesu vārtos ieraidīja Mihails Čaikovskis, arī šajā epizodē Indrašim atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli. Lai gan Džordans Šrēders vienus vārtus atguva, "Dinamo" komanda svinēja drošu uzvaru, turklāt Pulkinens ieraidīja ripu tukšā viesu cietoksnī.

Indrašis, kuram šī bija 100.spēle Maskavas "Dinamo" kreklā, uz ledus pavadīja 11 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem.

Viņš šajā sezonā 34 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

Maskavas "Dinamo" ar 69 punktiem 53 spēlēs ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.