Bļugera pārstāvētajiem "Penguins" ar četriem vārtiem trešdaļā nepietiek, lai uzvarētu
Teodors Bļugers iemetienā pret Čārliju Koilu.
2019. gada 5. novembris, 09:55

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas "Penguins" spēlētājs Teodors Bļugers pirmdienas spēlē rezultativitātes punktus neguva, bet viņa pārstāvētā komanda trešajā periodā nespēja turpināt otrajā periodā uzņemtos apgriezienus, piedzīvojot zaudējumu teicamas Breda Maršāna darbības dēļ pretinieku komandā.

"Penguins" izbraukumā ar rezultātu 4:6 (0:2, 4:1, 0:3) zaudēja Bostonas "Bruins".

Viesu rindās Teodors Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 45 sekundes, no tām divas minūtes un 41 sekundi nospēlējot mazākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, spēli pabeidzot bez rezultativitātes punktiem un ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā mājiniekiem izdevās divreiz iekarot "Penguins" vārtuvīra Meta Murija vārtus, bet otrā perioda piektajā minūtē Davids Pastrņāks panāca jau 3:0 mājinieku labā. Tomēr tad "pingvīni" guva četrus bezatbildes vārtus, Džonam Marino trīs sekundes pirms otrā pārtraukuma panākot jau 4:3 viesu labā.

Trešajā periodā ar vēl trim precīziem raidījumiem "lāči" panāca sesto uzvaru pēc kārtas. Bredam Maršānam šajā spēlē uzvaras vārti un pieci rezultativitātes punkti (2+3). Maršāns pie punktiem ticis jau 13 spēlēs pēc kārtas, tajās sakrājot 10 golus un 18 piespēles. Arī Pastrņāks ar divu punktu (1+1) spēli pagarināja savu rezultativitātes sēriju, sasniedzot 12 spēles, kurās viņam 14 vārti un 15 piespēles. Savukārt Jaroslavs Halāks mājinieku vārtos tika galā ar 40 Pitsburgas hokejistu pūliņiem iekarot vārtus. Viesu rindās neviens no hokejistiem netika pie vairāk nekā viena rezultativitātes punkta.

Ar 17 punktiem 14 spēlēs "Penguins" Austrumu konferencē ieņem septīto vietu.

Otrdien vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" tiksies ar Vegasas "Golden Knights".